'Hoop voor Vlap, tweetal mag beschikken bij Anderlecht'

door
'Hoop voor Vlap, tweetal mag beschikken bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League meteen de mist in en verloor op eigen veld met 3-1 van Union SG. Het werd andermaal duidelijk dat Paars-Wit zeker voorin nog wat versterking kan gebruiken. Al heeft coach Vincent Kompany ook nog enkele alternatieven in zijn huidige kern.


Voor de partij tegen Union moest hij bijvoorbeeld verschillende spelers teleurstellen met een niet-selectie. Onder meer Michel Vlap moest de wedstrijd vanuit een zetel volgen. Maar volgens Het Laatste Nieuws hoeft dat niet persé iets te zeggen over zijn toekomst bij Paars-Wit. Dat de Nederlander geen eerste keuze is, was immers al duidelijk. Toch zou hij in de komende weken mogen hopen op nieuwe kansen. Al was de niet-selectie uiteraard geen pretje voor Vlap.

Ook Elias Cobbaut en Timon Wellenreuther haalden het wedstrijdblad niet. Voor hun geldt echter een ander verhaal. Voor het duo staat Anderlecht immers open voor een vertrek: bij een interessante aanbieding, zal de club volgens HLN aan de onderhandelingstafel aanschuiven. Ook voor de overbodige spelers in de B-kern, waaronder Adrien Trebel en Bubaccar Sanneh, wordt nog een nieuwe club gezocht.

LEES OOK: Anderlecht vloekt: zomeraanwinst in de lappenmand?

Trending:

'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Vlap moet volgend week minuten krijgen ...

Meest recent

Courtois sneert: "Iedereen die verstand heeft van voetbal…"

Thibaut Courtois wist zich met Real Madrid te plaatsen voor de kwartfinales van het WK voor clubs. ...

13
13
Anderlecht vloekt: zomeraanwinst in de lappenmand?

RSC Anderlecht werd het afgelopen seizoen geteisterd door de ene blessuregolf na de andere. Ook op ...

181
181
Kindermans verrast: Antwerp shopt bij tweedeklasser

Tot dusver bleef het opvallend rustig op de Bosuil, al zou dat wel eens slechts stilte voor de storm ...

9
9
Union & co. droppen bom: competitiestart in gevaar?

Zoals verwacht blijkt het laatste woord over het competitieformat nog niet gezegd. De juridische ...

175
175
'AA Gent vs. Anderlecht: prijskaartje toptarget bekend'

In de jacht op versterking leggen Belgische ploegen mekaar op de transfermarkt geregeld het vuur aan ...

199
199
'Done deal: tweede vertrekker een feit bij Club Brugge'

Club Brugge zag tot dusver enkel Ferran Jutglà andere oorden opzoeken, maar in zijn zog zal ...

397
397
TRANSFERUURTJE: Jackpot voor Club, Antwerp, Genk & Union

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Romelu Lukaku keert ooit terug bij RSC Anderlecht, dat staat vast. Big Rom brak op jonge leeftijd ...

243
243
‘Wilmots gaat los: Standard slaat ferme dubbelslag'

Standard Luik gaat hard op de zomermercato. Sudinfo laat weten dat de Rouches op het punt staan een ...

320
320
Anderlecht beslist: Vandenhaute buiten schot, géén verhoging

RSC Anderlecht heeft dinsdagavond een vergadering met de Raad van Bestuur gehouden. Het ...

527
527
'De Slimste Mens strikt plots spraakmakende kandidaat'

Eén van de best bekeken programma's op de Vlaamse televisie blijft 'De Slimste Mens ter ...

87
87
Rik Verheye met sensationele biecht over Ella Leyers

Rik Verheye zette goed twee jaar geleden de stap richting de voetbalwereld. De BV maakte daarvoor al ...

167
167
OH Leuven haalt oude bekende van Anderlecht op

OH Leuven is een club waar ze de afgelopen jaren wel wat jong talent lieten doorbreken. Dat leverde ...

98
98
‘Genk zoekt oplossing: Club als pijnlijke spiegel’

KRC Genk nodigde de media uit voor een rondetafelgesprek met CEO Luc Hooyberghs. Hij gaf aan dat de ...

214
214
'Beerschot legt twee bekende namen op de rooster'

Beerschot speurt de markt af naar opportuniteiten. De Kielse Ratten hebben niet veel middelen en ze ...

288
288
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

268
268
Vandenhaute versus fans: tikkende tijdbom bij Anderlecht

Het seizoen is officieel nog maar een goede week bezig en er is weer onrust bij RSC Anderlecht. De ...

303
303
Lokeren haalt ex-spits AA Gent, Lierse SK héél populair

In de Challenger Pro League beginnen ze er ook weer aan. Bij Sporting Lokeren en SK Lierse hadden ze ...

104
104
Terugkeer naar Jupiler Pro League? 'Drie opties voor Witsel'

Axel Witsel kan op zijn 36ste als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club. Begin deze week ...

420
420
Ontbrekend puzzelstuk: aanwinst doet Anderlecht-fans dromen

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

353
353
David vindt nachtelijk akkoord, daverende transfer Giroud

Nadat hij jarenlang het shirt van Lille OSC droeg, lijkt Jonathan David eindelijk zijn toptransfer ...

93
93
'Club Brugge neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis wist Club Brugge inmiddels al twee zomeraanwinsten te strikken. ...

1065
1065
Kneiterharde toptransfer zet Anderlecht in lichterlaaie

Een verrassende transfer doet de fans van paars-wit nu al watertanden. De club heeft een fysiek ...

502
502
'Tolu-gevecht breekt los: Genk legt pittig prijskaartje vast'

De kans is groot dat de Jupiler Pro League deze zomer opnieuw afscheid neemt van zijn ...

941
941
WK Clubs: Dortmund zit Ramos dwars, alle kwartfinales bekend

Op het wereldkampioenschap voor clubs staan de kwartfinales vast. Dinsdagnacht was het uitkijken ...

127
127

Meer sportnieuws