TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge heeft beet, volgende prioriteit voor Anderlecht'

516 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge heeft beet, volgende prioriteit voor Anderlecht'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt zijn eerste aanwinst van de zomer eindelijk beet te hebben. Het zou een akkoord bereikt hebben met OGC Nice om Stanley Nsoki voor 6,5 miljoen euro plus bonussen over te nemen. De 22-jarige Fransman, die ook in de belangstelling stond van Fiorentina, Torino, Watford, Crystal Palace en Granada zou na het afleggen van zijn medische testen voor vier jaar kunnen tekenen. Het zal daar niet bij blijven, want Club zou ook nog op zoek zijn naar één of twee flankaanvallers en eventueel een rechtsachter.



Daarnaast wordt ook een jonge spits opnieuw genoemd. Volgens Turkse media is Club dicht bij de komst van Enis Destan; het 19-jarige talent van Altinordu. De jonge Turk zou 2 miljoen euro moeten kosten en Club lijkt aan het langste eind te trekken ondanks een late poging van Trabzonspor om de deal nog te kapen.

Op uitgaand vlak zal de kassa ook snel rinkelen bij Club. De transfer van Odilon Kossounou naar Bayer Leverkusen zou snel rond moeten zijn. Club vangt een basisbedrag van 22 miljoen euro, dat met bonussen nog kan oplopen tot net geen 30 miljoen. Club moet daarvan wel nog zo'n 2 miljoen afstaan aan Hammarby, de ex-club van Kossounou.



Ook Noa Lang zou nog kunnen vertrekken. Leeds United toont nog steeds belangstelling voor de Nederlandse winger, maar zou lang niet de enige zijn. Een twaalftal ploegen uit heel Europa zouden Lang graag aan boord willen halen. Blauw-Zwart zit wel in een sterke onderhandelingspositie en zal minstens een gelijkaardig bedrag als voor Kossounou willen.

Clinton Mata werd de voorbije dagen dan weer gelinkt aan Olympique Marseille, dat nog een rechtsachter zoekt en maar geen akkoord vindt over de komst van Pol Lirola. Mata zou als alternatief in beeld komen, maar Marseille wacht een helse klus als het hem effectief wil binnenhalen. Mata wil zelf immers niet per se vertrekken en Club wil zijn sterkhouder al helemaal niet kwijt. De verwachting is dan ook dat er meer dan 10 miljoen euro nodig zal zijn voor een transfer.



Voor Michael Krmencik is er ook een oplossing gevonden. De Tsjechische spits keert terug naar zijn thuisland en gaat aan de slag bij Slavia Praag. Dat zou Krmencik in eerste instantie voor een seizoen huren, met een aankoopoptie van 2,5 miljoen euro. Die zou automatisch geactiveerd worden als Slavia zich kwalificeert voor de Champions League.

Anderlecht wil zich ook nog gaan roeren op de transfermarkt. Het telde 4 miljoen euro neer om Kristoffer Olsson weg te plukken bij FK Krasnodar en heeft de volgende prioriteit al bepaald. Een nieuwe spits moet de volgende aanwinst worden, al verloopt de zoektocht eerder moeizaam. Er worden nog heel wat pistes gevolgd en het is niet meteen duidelijk of er snel witte rook zal zijn.



Bij KRC Genk zouden ze één van hun grootste talenten kunnen verliezen. Na AC Milan meldt nu ook Inter zich voor Pierre Dwomoh. De Nerazzurri hebben nog geen contact opgenomen met Genk, maar de 17-jarige middenvelder zou wel op de hoogte zijn van de interesse. Genk zou wel goed kunnen verdienen aan een transfer, want er wordt een transferbedrag van 5 à 6 miljoen euro genoemd.

Antwerp zou snel zijn volgende aanwinst moeten presenteren. Enkel het papierwerk moet nog afgerond worden om de transfer van Sam Vines helemaal rond te maken. De 22-jarige linksachter komt over van Colorado Rapids, Antwerp zou 1,5 miljoen euro betalen voor de Amerikaanse international.



KV Oostende dreigt naast de komst van een speler van Standard te grijpen. Al meer dan een maand probeert het om Abdoul Tapsoba binnen te halen, maar de clubs vinden maar geen akkoord. KVO zou nu het getalm van de Rouches beu zijn en andere pistes verkennen. Zo zouden ze al geïnformeerd hebben bij Jean-Philippe Krasso, een 24-jarige spits van Saint-Etienne.

BUITENLAND

Bij Toulouse wordt er niet meer gerekend op Aaron Leya Iseka. De Belgische spits wil zelf ook weg en de Franse club zal hem niets in de weg leggen. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Metz, maar dat lichtte zijn aankoopoptie niet. Het is nog niet duidelijk waar de toekomst van de gewezen jeugdinternational nu ligt.



Het zou kunnen dat Cristiano Ronaldo alsnog vertrekt bij Juventus. De Oude Dame zou immers een opmerkelijk plan hebben en de ster willen aanbieden bij PSG. Ze hopen met de Franse grootmacht een ruildeal op te kunnen zetten waarbij Mauro Icardi de omgekeerde beweging maakt. PSG was echter net afgehaakt voor de Portugees, want enkel bij een vertrek van Kylian Mbappé zouden ze zich zijn salaris kunnen veroorloven.

LEES OOK: 'Twee vliegen in één klap: Club Brugge rondt huiswerk af'

Zal Club Brugge al zijn gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

'Twee vliegen in één klap: Club Brugge rondt huiswerk af'

Maandag stelde Club Brugge met Hanbeom Lee een nieuwe verdediger voor, dinsdag is het wellicht de ...

71
71
'Anderlecht gooit remmen los: Bruno op wenken bediend'

Helemaal zeker is het nog niet, maar met de kwalificatie voor de derde voorronde van de Europa ...

169
169
'Code rood in Genk: Club all-in voor Adedeji-Sternberg'

Het beloofde dé soap van de zomer te worden, maar de afgelopen weken bleef het enigszins stil ...

426
426
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

588
588
Brandon Mechele raakt Club-supporters vol in het hart

Brandon Mechele beleeft de mooiste weken uit zijn carrière én zijn privéleven. ...

433
433
Nieuwe bondscoach Nederland: grote Van Gaal-wending

Het is ondertussen al ruim een maand geleden dat Ronald Koeman uitzwaaide als bondscoach en ...

101
101
'Club Brugge raast door: duurste aanwinst van zomermercato'

Club Brugge heeft maandag zijn nieuwste verdediger Han-beom Lee voorgesteld. En ook de vijfde grote ...

506
506
Bruno beukt deur open: extra toptransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht haalde inmiddels een viertal directe aanwinsten in huis. Maar daarmee zit het ...

565
565
"Hij heeft geen plafond" - Leko onthult volgende Club-cashbom

Club Brugge zag in het tussenseizoen weer verschillende spelers richting de Europese topcompetities ...

630
630
Beslissing valt: 'De Bruyne kiest club voor volgend seizoen'

Voor Kevin De Bruyne zit de vakantieperiode er alweer op. Deze week hervat de Rode Duivel de ...

143
143
‘Anderlecht schiet raak: bekerheld voor stuntprijs’

Anderlecht heeft een opvallende opportuniteit gevonden op de transfermarkt. De bekerheld in kwestie ...

930
930
'Club Brugge loopt blauwtje: streep door toptarget'

Plots gaat het snel bij Club Brugge, dat na verdediger Lee Hanbeom eerstdaags wellicht ook ...

388
388
Antwerp slaat toe: T1 voorgesteld, duo medisch gekeurd

Antwerp begint zondag aan de nieuwe campagne met een thuismatch tegen SK Beveren. Mét een ...

270
270
'Club Brugge laat titularis gaan: prijskaartje bekend'

Club Brugge trekt tegenwoordig alsmaar vaker de kaart van de jeugd, maar niet iedereen slaagt erin ...

437
437
Anderlecht maakt uitgaande transfer wereldkundig

Donderdag is het alweer van moeten voor RSC Anderlecht, dat in de derde voorronde van de Europa ...

629
629
'Club op toerental: vijfde zomeraanwinst gespot in Brugge'

Club Brugge maakte eerder op de dag officieel de komst van Lee Hanbeom bekend. Op inkomend vlak ...

684
684
Ophefmakende zedenzaak Spanje schokt ook Real Madrid-ster

Raúl Asencio beleefde de voorbije maanden zijn grote doorbraak bij Real Madrid en maakte ook ...

146
146
Lommel SK pakt uit met transfer ex-speler van KRC Genk

Lommel SK duwt stevig door op de transfermarkt. De promovendus in de Jupiler Pro League heeft een ...

64
64
Wilmots succesvol bij Standard: "Belde mij vorig jaar al"

Standard zat zeker niet stil deze transferperiode. Marc Wilmots wist jonge krachten te halen, maar ...

248
248
'Anderlecht staat open voor vertrek twee opvallende namen'

Bij RSC Anderlecht staat er nog het een ander te gebeuren de komende weken. Er moet nog versterking ...

1159
1159
Westerlo maakt volgende nieuwe speler officieel bekend

KVC Westerlo heeft zoals VoetbalNieuws jullie eerder meedeelde weten toe te slaan op de ...

58
58
Van Bronckhorst verrast met Club Brugge-verhaal

Dévy Rigaux zette Robin van Persie op straat bij Feyenoord en verving hem door Giovanni van ...

500
500
"Anderlecht? Hij laat alvast een goede indruk achter"

RSC Anderlecht wil dit seizoen eindelijk weer eens een goed en positief seizoen hebben. Kwalificatie ...

468
468
Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Royal Antwerp FC heeft met Wouter Vandenhaute een nieuwe eigenaar. Maar wat zal de Great Old waard ...

391
391
'Zulte Waregem biedt half miljoen euro op international'

Zulte Waregem kijkt vooral naar het buitenland om nieuwe spelers te halen. Volgens buitenlandse ...

328
328

Meer sportnieuws