'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

door
'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

Standard Luik zag met Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden al twee sleutelspelers vertrekken tijdens de mercato. De Rouches hadden wat financiële ademruimte nodig, en de rust lijkt ondertussen teruggekeerd in Luik. Dat neemt echter niet weg dat sommige topclubs zich alsnog melden bij enkele sterkhouders.


Hugo Siquet gaf enkele weken geleden al aan dat hij niet geïnteresseerd is in een zomers vertrek bij Standard. Maar mogelijk komt het alsnog zover. La Dernière Heure stelt namelijk dat Lille OSC zou azen op de diensten van de 19-jarige. Over een officieel bod werd wel nog met geen woord gerept, al zouden de onderhandelingen op clubniveau wel al van start gegaan zijn. De krant stelt verder ook dat Standard niet van plan is om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Bij de Rouches zou men enkel willen onderhandelen als er een bod van meer dan zeven miljoen euro wordt uitgebracht.

UPDATE 19/07
Een vertrek van Siquet lijkt dan toch niet voor meteen. Zo stelt LDH dat de Franse kampioen inmiddels al drie officiële aanbiedingen neerlegde, maar telkens werden die resoluut geweigerd door Standard. De club uit Rijsel zou nog niet meer dan vier miljoen euro hebben geboden. En dat is veel te weinig voor de Rouches. Het dossier zit momenteel dan ook in een impasse. Het is zelfs niet uitgesloten dat de Luikenaars het contract van Siquet alsnog openbreken, waardoor een vertrek tijdens de zomermercato van de baan zou zijn. Al zou ook OGC Nice zijn zinnen hebben gezet op de beloftevolle vleugelback.

LEES OOK: UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

Standard moet er alles aan doen om Siquet te houden ...

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

35
35
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

82
82
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

25
25
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

44
44
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

467
467
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

292
292
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

175
175
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

270
270
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

660
660
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

288
288
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

299
299
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

356
356
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

141
141
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

86
86
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

269
269
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

293
293
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

452
452
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

370
370
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

556
556
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

484
484
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

65
65

Meer sportnieuws