'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

308 stemmen
'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

Standard Luik zag met Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden al twee sleutelspelers vertrekken tijdens de mercato. De Rouches hadden wat financiële ademruimte nodig, en de rust lijkt ondertussen teruggekeerd in Luik. Dat neemt echter niet weg dat sommige topclubs zich alsnog melden bij enkele sterkhouders.


Hugo Siquet gaf enkele weken geleden al aan dat hij niet geïnteresseerd is in een zomers vertrek bij Standard. Maar mogelijk komt het alsnog zover. La Dernière Heure stelt namelijk dat Lille OSC zou azen op de diensten van de 19-jarige. Over een officieel bod werd wel nog met geen woord gerept, al zouden de onderhandelingen op clubniveau wel al van start gegaan zijn. De krant stelt verder ook dat Standard niet van plan is om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Bij de Rouches zou men enkel willen onderhandelen als er een bod van meer dan zeven miljoen euro wordt uitgebracht.

UPDATE 19/07
Een vertrek van Siquet lijkt dan toch niet voor meteen. Zo stelt LDH dat de Franse kampioen inmiddels al drie officiële aanbiedingen neerlegde, maar telkens werden die resoluut geweigerd door Standard. De club uit Rijsel zou nog niet meer dan vier miljoen euro hebben geboden. En dat is veel te weinig voor de Rouches. Het dossier zit momenteel dan ook in een impasse. Het is zelfs niet uitgesloten dat de Luikenaars het contract van Siquet alsnog openbreken, waardoor een vertrek tijdens de zomermercato van de baan zou zijn. Al zou ook OGC Nice zijn zinnen hebben gezet op de beloftevolle vleugelback.

LEES OOK: 'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent
439

Standard moet er alles aan doen om Siquet te houden ...

Meest recent

Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

80
80
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

146
146
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

48
48
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

58
58
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

306
306
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

106
106
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

169
169
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

15
15
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

112
112
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

79
79
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

615
615
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

425
425
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

388
388
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

330
330
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

242
242
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

109
109
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

62
62
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

107
107
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

315
315
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

193
193
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

486
486

Meer sportnieuws