'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

door
'Standard weigert drie miljoenenboden op sterkhouder'

Standard Luik zag met Michel-Ange Balikwisha en Zinho Vanheusden al twee sleutelspelers vertrekken tijdens de mercato. De Rouches hadden wat financiële ademruimte nodig, en de rust lijkt ondertussen teruggekeerd in Luik. Dat neemt echter niet weg dat sommige topclubs zich alsnog melden bij enkele sterkhouders.


Hugo Siquet gaf enkele weken geleden al aan dat hij niet geïnteresseerd is in een zomers vertrek bij Standard. Maar mogelijk komt het alsnog zover. La Dernière Heure stelt namelijk dat Lille OSC zou azen op de diensten van de 19-jarige. Over een officieel bod werd wel nog met geen woord gerept, al zouden de onderhandelingen op clubniveau wel al van start gegaan zijn. De krant stelt verder ook dat Standard niet van plan is om zijn sterkhouder zomaar te laten vertrekken. Bij de Rouches zou men enkel willen onderhandelen als er een bod van meer dan zeven miljoen euro wordt uitgebracht.

UPDATE 19/07
Een vertrek van Siquet lijkt dan toch niet voor meteen. Zo stelt LDH dat de Franse kampioen inmiddels al drie officiële aanbiedingen neerlegde, maar telkens werden die resoluut geweigerd door Standard. De club uit Rijsel zou nog niet meer dan vier miljoen euro hebben geboden. En dat is veel te weinig voor de Rouches. Het dossier zit momenteel dan ook in een impasse. Het is zelfs niet uitgesloten dat de Luikenaars het contract van Siquet alsnog openbreken, waardoor een vertrek tijdens de zomermercato van de baan zou zijn. Al zou ook OGC Nice zijn zinnen hebben gezet op de beloftevolle vleugelback.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Standard moet er alles aan doen om Siquet te houden ...

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

140
140
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

68
68
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

463
463
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

61
61
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

314
314
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

369
369
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

171
171
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

48
48
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

411
411
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

176
176
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

95
95
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

297
297
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

165
165
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

388
388
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

229
229
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

451
451
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

397
397
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

51
51
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

300
300
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

119
119
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

458
458
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

107
107
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

248
248
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

259
259

Meer sportnieuws