Johan Boskamp is alomtegenwoordig in het Belgische voetbal. Als analist geeft hij bijna wekelijks zijn mening, maar ook als trainer was hij bij heel wat Belgische clubs actief. Bij RSC
Anderlecht kende hij zijn grootste successen. Hij was ook trainer bij onder meer Standard, KRC Genk en AA Gent. In het Midden-Oosten rinkelde pas echt de kassa.
"Als je naar die landen gaat, is het louter en alleen om poen te scheppen. Wie iets anders beweert, is een leugenaar. In Koeweit was het precies hetzelfde. Ik kom ervoor uit: in die jaren in het Midden-Oosten heb ik in totaal 2.500.000 euro netto verdiend", aldus Boskamp in
Sport/Voetbalmagazine.
De kans dat we ‘Bossie’ nog terug zien als trainer, is eerder klein. Toch wil hij dat niet helemaal uitsluiten. "Ik hou ontzettend van het spelletje, zeg maar nooit nooit!". De Nederlander trainde vijftien clubs en hij was ook even trainer van Georgië. Hij pakte in totaal vier landstitels en twee bekers.
LEES OOK:
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”