Eurosport ziet grote flauwte bij Duivels: "Problematisch"

748 stemmen
Eurosport ziet grote flauwte bij Duivels:

Ook de buitenlandse media toonden zich al lyrisch over de prestatie – met name dan de tweede helft – van de Rode Duivels. Zo ook bij Eurosport, al kijken zij echter wel (terecht) verder dan de geniale uitspattingen van De Bruyne en andere Lukaku’s.

Zo zagen immers ook zij een wankele defensie bij de Duivels: “Geen enkele van de drie ervaren verdedigers leek te kunnen omgaan met de impulsen van Poulsen en Braithwaite. Dat is toch een grote bezorgdheid voor Martinez, al zeker wanneer je denkt dat je in de kwartfinales een ploeg als Italië kan tegenkomen. Mannen als Immobile en Insigne zullen dodelijker zijn als ze dit soort kansen krijgen.”

“Martinez moet zeker zijn twijfels hebben over hoe Vertonghen presteerde, en de 35-jarige Vermaelen die al niet beter inviel. Mogelijk is de oplossing om Boyata en Denayer naast Alderweireld te zetten, maar ook dat is al best problematisch. België zal voornamelijk moeten rekenen op zijn geweldige aanval dit toernooi”, was de conclusie.

Ook Peter Vandenbempt – die voor live verslaggeving zorgde bij Radio 1 – maakt diezelfde bedenking: "Vooral defensief was het zorgwekkend. Zelfs toen de Belgen met 2-1 op voorsprong stonden, werd het nog bibberen in het slotkwartier. Als Braithwaite Lukaku was, verliezen de Duivels misschien. Dat wordt een probleem tegen de échte top. Italië speelt net als de Denen tegen 200%, maar dan wel met betere spelers."

LEES OOK: Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

Hiermee wordt je geen Europees Kampioen...

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

32
32
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

87
87
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

55
55
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

48
48
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

140
140
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

487
487
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

76
76
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

208
208
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

135
135
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

194
194
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

655
655
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

445
445
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

459
459
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1103
1103
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

155
155
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

120
120
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

171
171

Meer sportnieuws