Eurosport ziet grote flauwte bij Duivels: "Problematisch"

door
Eurosport ziet grote flauwte bij Duivels:

Ook de buitenlandse media toonden zich al lyrisch over de prestatie – met name dan de tweede helft – van de Rode Duivels. Zo ook bij Eurosport, al kijken zij echter wel (terecht) verder dan de geniale uitspattingen van De Bruyne en andere Lukaku’s.

Zo zagen immers ook zij een wankele defensie bij de Duivels: “Geen enkele van de drie ervaren verdedigers leek te kunnen omgaan met de impulsen van Poulsen en Braithwaite. Dat is toch een grote bezorgdheid voor Martinez, al zeker wanneer je denkt dat je in de kwartfinales een ploeg als Italië kan tegenkomen. Mannen als Immobile en Insigne zullen dodelijker zijn als ze dit soort kansen krijgen.”

“Martinez moet zeker zijn twijfels hebben over hoe Vertonghen presteerde, en de 35-jarige Vermaelen die al niet beter inviel. Mogelijk is de oplossing om Boyata en Denayer naast Alderweireld te zetten, maar ook dat is al best problematisch. België zal voornamelijk moeten rekenen op zijn geweldige aanval dit toernooi”, was de conclusie.

Ook Peter Vandenbempt – die voor live verslaggeving zorgde bij Radio 1 – maakt diezelfde bedenking: "Vooral defensief was het zorgwekkend. Zelfs toen de Belgen met 2-1 op voorsprong stonden, werd het nog bibberen in het slotkwartier. Als Braithwaite Lukaku was, verliezen de Duivels misschien. Dat wordt een probleem tegen de échte top. Italië speelt net als de Denen tegen 200%, maar dan wel met betere spelers."

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Hiermee wordt je geen Europees Kampioen...

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

28
28
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

70
70
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

28
28
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

43
43
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

97
97
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

85
85
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

10
10
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

28
28
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

77
77
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

173
173
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

48
48
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

409
409
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

41
41
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

240
240
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

48
48
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

44
44
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

59
59
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

285
285
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

82
82
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

37
37
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

236
236
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

170
170
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

288
288
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

108
108
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

70
70

Meer sportnieuws