Bij de Rode Duivels hebben ze een aantal jonge talenten die aan de deur kloppen zoals Zinho Vanheusden, Sambi Lokonga en vooral Jérémy Doku. Die laatste maakte veel indruk op Jan Mulder.
Doku was in de eerste helft tegen Griekenland een lichtpunt bij de Rode Duivels. “Ik vond hem zeer leuk spelen. Er gebeurt altijd iets wanneer hij de bal heeft”, loofde Jan Mulder Doku bij VTM.
Doku krijgt mogelijk tegen Kroatië nog wat speelkansen. Als hij zich ook daar kan doorzetten, zou hij wel eens een zeer stevige concurrent kunnen worden voor Dries Mertens. Die kende geen al te prettige maanden bij Napoli, waar hij invaller was, en viel niet goed in tegen Griekenland. Mag Doku dromen van een basisplaats?
🚀 Iedereen leest dit nu:
Moet Doku als basispion aan het EK starten?
Claudio Reulens