KRC Genk wist Mats Daehli voor 1,5 miljoen euro te verpatsen aan FC Nürnberg. De Limburgers staan op het punt om nog een overbodige speler van de hand te doen. Genk maakt wel verlies op de speler.
Volgens Ghanese media voeren Genk en Adana Demirspor verregaande onderhandelingen over een definitieve transfer van Joseph Paintsil. Die club werd kampioen in de Turkse tweede klasse en wil zich versterken om een goed figuur te slaan in de Turkse eerste klasse. Genk zou bereid zijn om Paintsil voor 700.000 euro te laten gaan.
De speler, die met 11 goals in 33 wedstrijden een goed seizoen kende op huurbasis bij Ankaragüçü, heeft nog maar één jaar contract bij Genk. Paintsil kwam drie jaar geleden voor bijna 3 miljoen euro naar de bekerwinnaar, maar kon nooit helemaal overtuigen. In Limburg heeft hij geen toekomst meer.
🚀 KRC Genk-fans lezen nu:
Moet Genk hem voor 700.000 euro laten gaan?
Claudio Reulens