Bij KRC Genk moeten ze Jhon Lucumi en Paul Onuachu wellicht laten gaan. De twee lokken de nodige interesse, maar ook Theo Bongonda zou de club wel eens kunnen verlaten. De speler voelt zich alvast klaar.
Fouad Ben Kouider, de makelaar van de speler, laat in La Capitale weten dat Bongonda klaar is voor een transfer. Hij is ondertussen 26 jaar en wil graag terug naar een topcompetitie. Hij speelde in het verleden al voor de Spaanse club Celta de Vigo.
KRC Genk hoopt hem allicht nog een jaar te houden en hoopt via deelname aan de voorrondes van de Champions League Bongonda te kunnen overtuigen nog een jaar te blijven. Hij ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Genk en de Limburgers kunnen deze zomer nog een flinke som eisen. Met 18 goals en 10 assists in 37 wedstrijden kent hij een fantastisch seizoen.
🚀 KRC Genk-fans lezen nu:
Is Bongonda klaar voor een stap hogerop?
Claudio Reulens