Het is duidelijk dat Royal Antwerp FC versterking kan gebruiken. Volgens Het Nieuwsblad wil de Great Old een nieuwe rechtsachter. Twee spelers staan zeer hoog op het verlanglijstje.
Jelle Bataille is de topprioriteit van Antwerp. De rechtsachter is een buitenkans, want hij ligt nog maar één jaar onder contract bij KV Oostende. Volgens Transfermarkt.be heeft de rechtsachter een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Bataille is niet de enige piste, maar wel de prioriteit.
De andere piste is immers Alessandro Ciranni. De aanvoerder wil Moeskroen verlaten na de degradatie en zou ongeveer 800.000 euro moeten kosten. Al zou 500.000 euro ook al voldoende kunnen zijn. Ciranni is echter grof wild, want Zulte Waregem wil de voormalige jeugdspeler van KRC Genk ook aantrekken. Ciranni zal Moeskroen zeker verlaten.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’