Genk-revelatie droomt al van toptransfer

door
Genk-revelatie droomt al van toptransfer

KRC Genk legde zondagavond beslag op de Beker van België en mag vanaf komend weekend de strijd om de tweede plaats aangaan in Play-Off I. Op de dip bij de start van het kalenderjaar na, mogen de Limburgers dus terugblikken op een mooi seizoen. Een aantal spelers wisten zich dan ook in de kijker te plaatsen.


CEO Erik Gerits liet bij TVL al verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen, maar bepaalde spelers zullen sowieso de nodige belangstelling genieten. Met name dan topschutter Paul Onuachu, maar ook wingers Theo Bongonda en Yunja Ito wisten ongetwijfeld een aantal scouts te overtuigen. Dat kan eveneens gezegd worden over Daniel Muñoz. De Colombiaanse verdediger is na een aarzelende start uitgegroeid tot één van de grote revelaties bij Racing. In een interview met Sport/Voetbalmagazine geeft de 24-jarige alvast toe dat hij op termijn nog een stap vooruit wil zetten.

Een vertrek tijdens de komende transferperiode lijkt evenwel uitgesloten voor Muñoz. Hij moet eerst nog bevestigen in Genk en bovendien kan hij er volgend seizoen al kennis maken met het Europese voetbal. Tegenover S/VM geeft Muñoz echter aan dat het zijn doel is om op termijn in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. Engeland draagt alvast zijn voorkeur. Dat speelde ook mee in zijn keuze voor Genk, volgens hem een ideale springplank naar de Europese top. Maar eerst wil hij zeker een tweetal seizoenen indruk maken in de Luminus Arena.

LEES OOK: 'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

Welke aanwinst vindt u tot dusver het meest geslaagd?

Meest recent

MacAllister geeft bijzondere verklaring na bizarre handsbal

In de Champions League heeft Union SG dinsdagavond opnieuw een pak voor de broek gekregen. Het begon ...

14
14
Totale afgang Napoli: Italianen slachten De Bruyne af

De Champions League heeft dinsdagavond enkele opvallende resultaten opgeleverd. Maar de meest ...

61
61
Klap na klap: Vermeeren breekt volledig bij Marseille

Zaterdag won Marseille met 6–2 en speelde meer dan een uur tegen tien man, maar Arthur ...

213
213
Bayern vs. Club Brugge: 'Hayen dropt surprise in basiself'

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een loodzware opdracht. Zo gaat de ...

163
163
Hubert baalt keihard: "Een onnodige pandoering"

Voor David Hubert is de eerste kennismaking met de Champions League geen fijne geworden. De nieuwe ...

59
59
Kranten unaniem: twee Unionisten vallen door mand

De knappe stuntzege op PSV lijkt intussen al ver in het verleden te liggen voor Union. In de laatste ...

132
132
Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

52
52
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

61
61
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

28
28
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

60
60
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

23
23
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

131
131
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

41
41
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

74
74
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

185
185
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

152
152
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

18
18
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

437
437
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

255
255
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

918
918
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

769
769
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

124
124
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

332
332

Meer sportnieuws