Genk-revelatie droomt al van toptransfer

468 stemmen
Genk-revelatie droomt al van toptransfer

KRC Genk legde zondagavond beslag op de Beker van België en mag vanaf komend weekend de strijd om de tweede plaats aangaan in Play-Off I. Op de dip bij de start van het kalenderjaar na, mogen de Limburgers dus terugblikken op een mooi seizoen. Een aantal spelers wisten zich dan ook in de kijker te plaatsen.


CEO Erik Gerits liet bij TVL al verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen, maar bepaalde spelers zullen sowieso de nodige belangstelling genieten. Met name dan topschutter Paul Onuachu, maar ook wingers Theo Bongonda en Yunja Ito wisten ongetwijfeld een aantal scouts te overtuigen. Dat kan eveneens gezegd worden over Daniel Muñoz. De Colombiaanse verdediger is na een aarzelende start uitgegroeid tot één van de grote revelaties bij Racing. In een interview met Sport/Voetbalmagazine geeft de 24-jarige alvast toe dat hij op termijn nog een stap vooruit wil zetten.

Een vertrek tijdens de komende transferperiode lijkt evenwel uitgesloten voor Muñoz. Hij moet eerst nog bevestigen in Genk en bovendien kan hij er volgend seizoen al kennis maken met het Europese voetbal. Tegenover S/VM geeft Muñoz echter aan dat het zijn doel is om op termijn in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. Engeland draagt alvast zijn voorkeur. Dat speelde ook mee in zijn keuze voor Genk, volgens hem een ideale springplank naar de Europese top. Maar eerst wil hij zeker een tweetal seizoenen indruk maken in de Luminus Arena.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Welke aanwinst vindt u tot dusver het meest geslaagd?

Meest recent

Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

0
0
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

5
5
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

14
14
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

48
48
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

16
16
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

53
53
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

142
142
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

283
283
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

176
176
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

559
559
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

46
46
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

408
408
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

816
816
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

230
230
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

332
332
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

82
82
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

597
597
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

276
276
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261

Meer sportnieuws