Genk-revelatie droomt al van toptransfer

468 stemmen
Genk-revelatie droomt al van toptransfer

KRC Genk legde zondagavond beslag op de Beker van België en mag vanaf komend weekend de strijd om de tweede plaats aangaan in Play-Off I. Op de dip bij de start van het kalenderjaar na, mogen de Limburgers dus terugblikken op een mooi seizoen. Een aantal spelers wisten zich dan ook in de kijker te plaatsen.


CEO Erik Gerits liet bij TVL al verstaan dat Genk een zomerse leegloop wil voorkomen, maar bepaalde spelers zullen sowieso de nodige belangstelling genieten. Met name dan topschutter Paul Onuachu, maar ook wingers Theo Bongonda en Yunja Ito wisten ongetwijfeld een aantal scouts te overtuigen. Dat kan eveneens gezegd worden over Daniel Muñoz. De Colombiaanse verdediger is na een aarzelende start uitgegroeid tot één van de grote revelaties bij Racing. In een interview met Sport/Voetbalmagazine geeft de 24-jarige alvast toe dat hij op termijn nog een stap vooruit wil zetten.

Een vertrek tijdens de komende transferperiode lijkt evenwel uitgesloten voor Muñoz. Hij moet eerst nog bevestigen in Genk en bovendien kan hij er volgend seizoen al kennis maken met het Europese voetbal. Tegenover S/VM geeft Muñoz echter aan dat het zijn doel is om op termijn in een Europese topcompetitie aan de slag te gaan. Engeland draagt alvast zijn voorkeur. Dat speelde ook mee in zijn keuze voor Genk, volgens hem een ideale springplank naar de Europese top. Maar eerst wil hij zeker een tweetal seizoenen indruk maken in de Luminus Arena.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Welke aanwinst vindt u tot dusver het meest geslaagd?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

33
33
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

58
58
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

16
16
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

74
74
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

122
122
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

85
85
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

225
225
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

61
61
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

409
409
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

364
364
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

295
295
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

148
148
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

655
655
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

122
122
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

100
100
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

202
202
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

98
98
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

717
717
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

213
213

Meer sportnieuws