De kogel is door de kerk, José Mourinho staat volgend seizoen aan het roer bij Chelsea. Althans, dat is wat de
Starsport woensdagochtend naar buiten heeft gebracht. De trainer van Real Madrid zou al bezig zijn geweest met zijn verlanglijstje.
Volgens het eerdergenoemde medium wil Mourinho dat Givanildo Vieira de Souza, kortweg Hulk, teruggehaald wordt naar Stamford Bridge. Dat zal echter zeer waarschijnlijk wel gevolgen hebben voor Fernando Torres. Chelsea wil zich namelijk ook versterken met Radamel Falcao en verwacht wordt dat er dan geen plek meer zal zijn voor Torres.
Naar verwachting zal Mourinho, die naar verluidt al een overeenkomst heeft bereikt met
The Blues, aan het eind van het seizoen een driejarig contract ondertekenen in Engeland. Bij de Premier League-club zal de oefenmeester ongeveer net zoveel gaan verdienen als hij momenteel doet bij Real Madrid.
LEES OOK:
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’