STVV heeft goed nieuws over coronagevallen

door
STVV heeft goed nieuws over coronagevallen

De interlandbreak zit erop en dat betekent dat er weer gevoetbald kan worden in de Jupiler Pro League. Ook bij STVV, dat de voorbije weken met een coronagolf te maken kreeg, maar daar stilaan weer van hersteld is. Toch zit Peter Maes nog met de nodige zorgen.


De trainer ziet dat zijn ploeg voor drukke weken staat, met de laatste drie speeldagen van de reguliere competitie én een inhaalmatch tegen Waasland-Beveren. Die zal hij moeten aanvangen met een gehavende ploeg na een lange onderbreking en met tien spelers die weer moesten opbouwen na hun besmetting met het coronavirus.

"Het is niet mogelijk dat de ploeg nu al top is", stelt Maes vast bij Sporza. "De match tegen KV Mechelen wordt een beetje een sprong in het duister. Onze voorbereiding is verstoord geweest. Ik was 14 dagen afwezig en we hebben al 3 weken geen matchen meer gespeeld. Ook niet vriendschappelijk, want we wilden geen risico's nemen. We missen dus matchritme en dat tegen een KV Mechelen in vorm."

UPDATE 10u41

STVV heeft goed nieuws omtrent de coronagevallen meegedeeld. "We hebben gisterenavond de laatste testresultaten ontvangen en alle lichten staan op groen. Alle spelers zijn nu terug aan het trainen en klaar om de wedstrijd tegen KV Mechelen van morgen voor te bereiden. Proficiat aan de sportieve en medische staf voor al jullie inspanningen", deelt de club mee.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

Meest recent

Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

4
4
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

80
80
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

38
38
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

90
90
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

373
373
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

448
448
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

141
141
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

552
552
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

76
76
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

16
16
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

484
484
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

461
461
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

101
101
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

96
96
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

283
283
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

133
133
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

128
128
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

323
323
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

164
164
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

628
628
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

641
641
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

546
546
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

286
286

Meer sportnieuws