Oud-Heverlee Leuven ging zaterdagavond met de billen bloot en verloor met 3-0 op het veld van promovendus Sporting Charleroi. "Onze match was van het niveau van de staat van het veld. Het tempo lag veel te laag en er zat geen spirit in ons spel", vertelt een eerlijke Ronny Van Geneugden.
"Het was moeilijk combineren op dit veld en ik had het gevoel dat wie scoorde, zou winnen. Het eerste doelpunt viel wat uit de lucht en na een discutabele penaltyfase. De tweede goal viel te snel en nadien zat Chareloi in een zetel", aldus de Limburgse coach.
"Aan de rust hebben we de koppen bij elkaar gestoken en vroeg ik om er vol voor te gaan. In 2de helft zag ik aantal jongens vooruitvoetballen, anderen niet. Jammer dat Alessandro Cerigioni de kans op 2-1 mist. Dat doelpunt zou een beloning geweest zijn voor zijn goede wedstrijd."
LEES OOK:
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”