Mino Raiola heeft zich positief uitgelaten over de jeugdopleiding van Ajax. De zaakwaarnemer van een groot aantal spelers denkt dat de jeugdopleiding van de Amsterdammers beter is dan de jeugdopleiding van FC Barcelona.
"Bij Ajax loopt altijd een speler die overal in de wereld kan voetballen", liet Raiola zijn mening weten in
Dit is mijn Club. "Ik denk dat het opleidingsniveau bij Ajax hoger ligt dan bij Barcelona. Ajax brengt spelers beter naar het eerste elftal toe dan Barcelona."
"Spelers echt opleiden", vervolgde de belangenbehartiger. "Ik zie niet zo zeer wat Barca de laatste jaren heeft opgeleid. Wat er nu staat, staat er al zeven of achter jaar. En ik zie daar niet de grote concurrenten voor de Iniesta's, voor de Messi's en dat soort jongens."
Daarnaast sloot Raiola niet uit dat Zlatan Ibrahimovic aan het eind van zijn loopbaan terugkeert naar Ajax. "Hij heeft een warm hart voor Amsterdam en Ajax. Misschien zegt hij aan het einde van zijn carrière wel dat hij nog even in Amsterdam komt voetballen voor een jaartje. Maar dan moeten de beleidsbepalers het daar ook mee eens zijn", zo besloot de zaakwaarnemer van de aanvaller van Paris Saint-Germain.
LEES OOK:
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’