'Standard liet miljoenen liggen op transfermarkt'

door
'Standard liet miljoenen liggen op transfermarkt'

Na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Moeskroen, lijkt Standard definitief uitgeteld voor Play-Off I. De Rouches blijven sportief gezien dus steeds verder afglijden, om nog maar te zwijgen van de financiële problemen. In de afgelopen jaren werden dan ook grote fouten gemaakt op de transfermarkt.


Qua rekrutering ging het Luikse bestuur in de voorbije mercato's meermaals de mist in. Spelers als Obbi Oulare, Duje Cop, Felipe Avenatti, Aleksandar Boljevic, Denis Dragus, ... werden stuk voor stuk voor de nodige miljoenen naar Sclessin gehaald. Maar niemand van hen groeide uit tot een sterkhouder. Het zal zelfs een helse klus worden om nog maar een deel van het geïnvesteerde geld te recupereren. Daarnaast liet Standard volgens La Dernière Heure ook de nodige miljoenen liggen aan uitgaande zijde.

In de twee voorbije transferperiodes heerste er bijvoorbeeld interesse vanuit het Midden-Oosten voor Maxime Lestienne. In de zomer wou Standard echter pas onderhandelen vanaf een som van 5 miljoen euro, in de winter liet men die vraagprijs zakken naar 3 miljoen. Maar dat was telkens teveel voor de geïnteresseerde clubs. Een foute gok van de Luikenaars. Want gezien zijn tegenvallende seizoen zal het zelfs moeilijk worden om nog maar de helft van dat laatste bedrag te vangen voor de inmiddels 28-jarige Lestienne.

Hetzelfde geldt voor Gojko Cimirot. Toen de middenvelder nog maar enkele maanden bij Standard zat, zou het Saoedische Al Ahli volgens LDH liefst 8 miljoen euro hebben geboden. Maar dat bod werd geweigerd. Momenteel wordt de marktwaarde van de Bosniër door Transfermarkt.be geschat op exact de helft. En zelfs dat lijkt aan de hoge kant.

LEES OOK: Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Het bestuur van Standard heeft nood aan een nieuwe wind ...

Meest recent

Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

49
49
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

9
9
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

3
3
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

37
37
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

174
174
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

120
120
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

630
630
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

116
116
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

162
162
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

342
342
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

396
396
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

573
573
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

505
505
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1279
1279
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

371
371
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

394
394
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

155
155
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

326
326
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

202
202
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

862
862

Meer sportnieuws