TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Club, sterkhouder RSCA grof wild'

door
TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Club, sterkhouder RSCA grof wild'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse in Francis Amuzu neemt zienderogen toe. Nadat er eerder al gewag werd gemaakt van Eintracht Frankfurt en Fenerbahce, voegt Tuttomercatoweb daar nog drie namen aan toe. Zo stelt het Italiaanse medium dat er nóg twee Bundesliga-clubs interesse tonen met FC Köln en Mainz 05. Daarnaast zou zelfs ook het grote AS Roma de verrichtingen van Amuzu op de voet volgen. Anderlecht ziet op deze manier de kansen op een miljoenentransfer dus flink stijgen.

Club Brugge toonde afgelopen zomer tevergeefs interesse in Joey Veerman. En ook een nieuwe poging voor de middenvelder van sc Heerenveen lijkt overbodig te worden. Want zo lijkt Veerman liever bij een Nederlandse topclub aan de slag te gaan. Of Ajax, PSV of Feyenoord een optie is werd hem namelijk gevraagd: "Dat zou een mooie stap zijn, naar één van die clubs", vertelt de middenvelder aan ESPN. "Ik zit lekker hier. Nederlands voetbal is toch wat je gewend bent."

BUITENLAND
Bayern München legde Dayot Upamecano reeds is vast ter vervanging van David Alaba. Der Rekordmeister is echter nog niet klaar met het defensieve compartiment. Volgens het Italiaanse Tuttosport heeft Bayern namelijk ook zijn zinnen op Kalidou Koulibaly gezet. Door de coronacrisis kampt zijn club Napoli met behoorlijke financiële problemen, waardoor ze naar verluidt met een lagere transfersom al genoegen moeten nemen. Zo zouden de Duitsers alvast 45 miljoen euro hebben geboden.

Manchester United mikt eveneens op verdedigende versterking. Volgens AS is Raphael Varane één van de topdoelwitten. De Fransman gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Real Madrid en voorlopig is van een verlenging nog geen sprake. Er worden echter nog meer pistes gevolgd op Old Trafford. The Daily Mail stelt immers dat ook Jules Koundé van dichtbij gevolgd wordt door United. De landgenoot van Varane is momenteel een vaste sterkhouder bij Sevilla FC.

Er zou snel duidelijkheid moeten komen omtrent een transfer van Kylian Mbappé. En het lijkt op een flinke verrassing te kunnen uitdraaien. Volgens transfergoeroe Duncan Castles van The Daily Record zou de aanvaller van PSG niet opteren voor een overstap naar La Liga, maar wel droomt van de Premier League. Mbappé zou zelfs zijn favoriete club al hebben uitgekozen met Liverpool FC.

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Zou Amuzu een basisspeler zijn bij het huidige Club Brugge?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

44
44
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

30
30
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

159
159
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

154
154
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

193
193
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

254
254
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

394
394
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

216
216
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

327
327
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

327
327
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

128
128
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

255
255
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

197
197
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

256
256
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

457
457
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

281
281

Meer sportnieuws