Beerschot won zaterdagavond de eerste confrontatie in Play-Off III, waardoor het nu al zes punten meer telt dan Cercle Brugge. "Dit was nog maar de eerste van vijf wedstrijden", vertelt een relativerende Jacky Mathijssen.
Vooralsnog wil Mathijssen nog geen conclusies trekken. "Het lijkt me dan ook verstandig om pas analyses te maken nadat dit toernooi in een definitieve plooi is gevallen", vertelt de coach van de Antwerpse eersteklasser.
Door de voorsprong kan Beerschot in de volgende confrontatie vrijuit voetballen. "Ontspannen kunnen voetballen is een voorwaarde om beter voetbal te kunnen zien. Ik verwacht wat dat betreft de volgende wedstrijden dan ook niet veel meer, maar er staat wel een team en daar ben ik zeer fier om.â€
LEES OOK:
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij