Crisismeeting Genk: tweespalt over toekomst VD Brom

door
Crisismeeting Genk: tweespalt over toekomst VD Brom

KRC Genk speelde zondag een behoorlijke wedstrijd tegen Beerschot VA, maar ging andermaal ten onder. De Limburgers blijven daardoor achter met een bijzonder povere 5 op 27 in de competitie. Het lot van coach John van den Brom lijkt dan ook aan een zijden draadje te hangen.


Maandag geraakte bekend dat het Genkse bestuur een crisisoverleg hield over de toekomst van de trainer, dat bevestigt nu ook Het Nieuwsblad. De resultaten spreken alvast niet in zijn voordeel. Zeker niet tegenover bepaalde voorgangers, die voor veel minder moesten vliegen. Maar die resultaten zijn uiteraard niet de enige doorslaggevende factor. Zo zou de relatie met de spelersgroep nog steeds behoorlijk goed zijn. Bovendien wisselde Racing dit seizoen al drie keer van coach, terwijl de club toch stabiliteit predikt. En daarnaast blijft Genk nog volop in de running voor Play-Off I én bekerwinst, terwijl het einde van het seizoen steeds dichter komt. Is het dan nog wel de moeite om opnieuw alles overhoop te gooien?

Tot slot is het nog maar de vraag wie VD Brom dan moet opvolgen. Een coach die op korte termijn een organisatie en resultaten kan neerzetten, maar dat vloekt dan weer met de idealen van de club. Niet evident ook om zo'n type te vinden in deze fase van het seizoen. Maar langs de andere kant riskeert Genk wel alles te verliezen indien deze vrije val blijft duren. Het bestuur zit momenteel dus in een tweestrijd. Bij Het Nieuwsblad verwacht men evenwel dat de club dinsdag nog zal communiceren over de trainer.

LEES OOK: Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Zou u VD Brom momenteel aan boord houden?

Meest recent

Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

15
15
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

69
69
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

45
45
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

266
266
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

168
168
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

51
51
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

215
215
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

175
175
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

193
193
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

153
153
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

440
440
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

341
341
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

239
239
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

108
108
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

144
144
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

61
61
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

276
276
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

156
156
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

270
270
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

248
248

Meer sportnieuws