Crisisberaad in Genk: Van den Brom op de wip

door
Crisisberaad in Genk: Van den Brom op de wip

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Zondag gingen de Limburgers in eigen huis tegen Beerschot nog maar eens onderuit, waardoor het nummer drie in de stand nu achterblijft met een schamele vijf op 27. Stilaan komt coach John van den Brom dan ook flink onder druk te staan.


Toch krijgt de Nederlander voorlopig wellicht nog het vertrouwen, want volgens Het Laatste Nieuws is een ontslag momenteel niet aan de orde. Tijdens de crisismeeting van vorige week werd immers vooral de nadruk gelegd op hoe de ploeg zich zou profileren, en minder op het resultaat. Vermits Genk een redelijke partij speelde, blijft Van den Brom normaal gezien dus op post. Al blijft zijn stoel natuurlijk wankel, en zou het resultaat aanstaande vrijdag tegen Charleroi wél eens doorslaggevend kunnen zijn.

UPDATE 18u00
Van den Brom kan mogelijk toch nog niet helemaal op beide oren slapen. Nadat eerst Het Nieuwsblad reeds wist te melden dat er in de bestuurskamer van de Luminus Arena nog altijd gesproken wordt over het functioneren van de coach, schetst Veronica Inside nu namelijk een nog ongunstiger beeld. Bronnen vertelden het Nederlandse medium namelijk dat er bij Genk de komende uren wordt vergaderd over diens toekomst.

Van den Brom maakte begin november de overstap van Utrecht naar Genk, waar hij aanvankelijk nog het goede werk van Jess Thorup – die eerder overnam van Hannes Wolf – verderzette. Intussen geeft de totale balans echter een schamele 21 op 48 aan, met slechts één overwinning in de voorbije negen competitieduels. Afwachten dus of het nieuwe crisisoverleg tot een derde trainerswissel in de huidige campagne leidt.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Genk moet VD Brom nog het vertrouwen gunnen

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

1
1
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

26
26
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

15
15
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

88
88
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

66
66
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

273
273
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

80
80
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

107
107
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

147
147
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

274
274
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

284
284
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

330
330
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

286
286
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

177
177
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

312
312
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

293
293
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

237
237
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

111
111
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

249
249
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

202
202
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171

Meer sportnieuws