Antwerp heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan met een zege in de Antwerpse derby tegen Beerschot. Niet alleen mag het zich Ploeg van 't Stad noemen, het staat na de nederlaag van Genk ook alleen op de tweede plaats. In de marge van de match raakte ook nog bekend dat Franky Vercauteren een extra aanwinst voor zijn staf gevonden heeft.
Er was immers nog een vacature vrij voor een assistent, want Ivan Leko nam bij zijn vertrek naar Shanghai SIPG ook Edward Still mee. Diens taken als video-analist werden intussen al overgenomen door broer Nicolas, maar als assistent was hij nog niet vervangen. Volgens Le Soir is de vacature nu echter ingevuld door José Jeunechamps.
José Jeunechamps (53) komt de trainingsstaf van Royal Antwerp FC versterken. Jeunechamps werkte eerder al samen met Frank Vercauteren bij Cercle Brugge en bij OHL.
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) February 8, 2021
We wensen José alle succes toe!https://t.co/9EphhOwoGu
LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'
Claudio Reulens