KV Kortrijk maakt zich op voor de bekerkraker tegen Cercle Brugge.
KVK, dat in Brugge gesteund wordt door een grote groep supporters, moet de 1-2-nederlaag uit de heenwedstrijd weg zien te poetsen. Trainer Hein Vanhaezebrouck is blij met de steun en wil dat zijn ploeg alles geeft voor de trouwe fans.
"Ik vind het schitterend dat er zo veel volk zal meegaan", steekt Vanhaezebrouck van wal in
Het Laatste Nieuws. "Op AA Gent waren er ook veel supporters mee en dat was de laatste uitwedstrijd die we wonnen. Ik verwacht van iedereen volle overgave en volledig engagement."
Kortrijk is de laatste weken niet in vorm. Afgaande op de statistieken van dit seizoen staat de ploeg van Vanhaezebrouck voor een haast onmogelijke opgave. "We moeten er met honderd per uur voor gaan. Deze terugwedstrijd dient zich anders aan dan verhoopt. We vertrekken immers met een achterstand. Scoren gaat heel moeilijk. Alleen op KV Mechelen en in het begin van het seizoen op Cercle Brugge lukte het ons om tweemaal te scoren. Het wordt een heel moeilijke opdracht."
"We moeten onze supporters inzet en de wil om te winnen tonen. Jammer genoeg zijn de statistieken niet in ons voordeel. We gaan naar daar met een heel klein percentage kans om de finale te halen. Voor aanvang van de heenmatch schatte ik onze kansen op fifty-fifty. Nu is het anders. We zijn op verplaatsing de minst scorende ploeg van Eerste Klasse."
LEES OOK:
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht