'Eupen weigert transfervoorstel van Antwerp'

door
'Eupen weigert transfervoorstel van Antwerp'

Antwerp is deze maand nog op zoek naar een doelman, aangezien Jean Butez nog een tijdje out is en Alireza Beiranvand in zijn eerste halfjaar allesbehalve kon overtuigen. Er is dus haast bij de Great Old, maar die hebben volgens Het Nieuwsblad alvast kandidaten genoeg te hebben om de vacature onder de lat in te vullen.


Donderdag doken al de namen van Mile Svilar en Ruud Boffin op als mogelijke aanwinsten en Het Nieuwsblad gooit nu ook de naam van Ortwin De Wolf op tafel. Antwerp zou zelfs al contact opgenomen hebben met AS Eupen omtrent een transfer van de 23-jarige. Dat betekent echter nog niet dat hij zeker de voorkeur zal krijgen op Svilar of Boffin.

De Wolf speelt sinds 2019 voor Eupen, dat hem wegplukte bij Lokeren. Het voorbije anderhalf jaar was de gewezen belofteninternational, die op het EK U21 in 2019 nog onder de lat stond, altijd titularis. Eind december verloor hij plots zijn plaats aan Theo Defourny nadat hij even out was geweest. Dat zal er wellicht voor zorgen dat een transfer naar Antwerp extra aanlokkelijk zal worden.

UPDATE 17/01

Royal Antwerp FC heeft concrete interesse in Ortwin De Wolf, maar de Great Old zag een eerste bod in de prullenbak gegooid worden. Volgens L'Avenir deden ze een voorstel om De Wolf te huren, maar Eupen weigerde dat. De Wolf is zijn plaats onder de lat bij Eupen kwijtgespeeld aan Théo Defourny. Eupen wil hem enkel voor de juiste som verkopen.

Eerder probeerde Standard al Julien Ngoy op huurbasis aan te trekken, maar ook dat voorstel vond Eupen véél te laag. De club is goed bezig en is niet zinnens om zijn Belgische talenten op huurbasis van de hand te doen.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Vreemd voorstel van Antwerp?

Meest recent

Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

40
40
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

12
12
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

220
220
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

250
250
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

746
746
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

230
230
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

252
252
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

263
263
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

240
240
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

357
357
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

188
188
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

295
295
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

228
228
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

320
320
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2891
2891
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

628
628
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

422
422
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

321
321
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

223
223
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

465
465
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1345
1345
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

578
578
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1753
1753
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

506
506

Meer sportnieuws