Achter gesloten deuren organiseerde
Club Brugge vrijdagmiddag een oefenwedstrijd tegen Cercle Brugge. Het was de tegen de degradatie strijdende vereniging die als winnaar uit de bus kwam: 1-2. Tim Smolders, net uit de lappenmand, toonde aan dat zijn trainer Foeke Booy weer beroep kan doen op de middenvelder. "Ik speelde de volledige negentig minuten."
De oefenpartij verliep in alle stilte. VoetbalNieuws vroeg aan Smolders wat daar de reden voor was. "Het was niet de bedoeling om geheimzinnig te doen over die wedstrijd. De match was achter gesloten deuren omwille van veiligheidsredenen."
"Het was goed dat we voor deze oefenpartij geen verre verplaatsing moesten maken." Cercle haalde daar het meest voordeel uit. "We wonnen met 1-2. Ikzelf heb een penalty omgezet en Anthony Portier scoorde vanuit een corner. De goal van Club Brugge kwam van Jesper Jørgensen."
Met enig vertrouwen kan Cercle Brugge toeleven naar de terugwedstrijd in de halve finale van de Cofidis Cup tegen KV Kortrijk. Die wedstrijd staat aanstaande woensdag op het programma.
De vereniging heeft een 1-2-voorsprong te verdedigen.