'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

door
'Club Brugge maakt zich zorgen om aanslepend dossier'

Wat mogen we nog verwachten tijdens de wintermercato van Club Brugge? Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk zo goed als af, met enkel nog eventuele opportuniteiten die de rangen zullen komen vervoegen. Met uitzondering van de verhuur van Michael Krmencik aan PAOK Saloniki is het op uitgaand vlak echter nog altijd wachten op beweging.


De ogen zijn dan vooral op Siebe Schrijvers, Ethan Horvath en Emmanuel Dennis gericht, alleen vallen er nauwelijks geruchten te rapen rond het trio. Schrijvers werd wel al gelinkt aan teams als Antwerp en Beerschot, maar een doorbraak lijkt daar nog niet meteen op komst. Het dossier van de jonge Belg is dan ook vrij ingewikkeld, zeker wanneer de potentiële overnemer een eventuele concurrent is. Bovendien wil Club vast nog boter bij de vis voor de aanvaller, die 2,5 jaar geleden voor drie miljoen werd weggeplukt bij KRC Genk en nog tot 2022 onder contract ligt in Jan Breydel. Horvath zijn verbintenis loopt dan weer komende zomer reeds af.

Toch is het vooral het gebrek aan interesse in Dennis dat Club wellicht zorgen baart. Terwijl de dossiers van Schrijvers en Horvath ondanks hun korte contracten niet al te dringend ogen, is dat in het geval van de Nigeriaan wel het geval. Hij ligt eveneens nog vast tot 2022, maar lijkt uitgekeken op Blauw-Zwart en vice versa. Liefst komt er in januari dus een oplossing uit de bus, waarbij Club nog altijd op een fikse som mikt maar genoegen zal nemen met een fractie van de ruim 20 miljoen die het een halfjaar geleden nog eiste. De vraag is echter of het zelfs dan tot een transfer zal komen. Momenteel blijft het immers wel érg stil rond de wispelturige aanvaller.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Denkt u dat Dennis zich nog kan herpakken in Brugge?

Meest recent

Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

31
31
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

11
11
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

205
205
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

248
248
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

720
720
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

209
209
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

249
249
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

260
260
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

239
239
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

348
348
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

188
188
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

294
294
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

225
225
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

319
319
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2878
2878
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

625
625
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

422
422
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

319
319
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

223
223
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

464
464
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1341
1341
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

578
578
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1749
1749
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

506
506

Meer sportnieuws