'RB Salzburg stelt grote eis bij onderhandelingen met Anderlecht'

door
'RB Salzburg stelt grote eis bij onderhandelingen met Anderlecht'

Anderlecht heeft met Mohamed Bouchouari en Warner Hahn tot dusver twee nieuwe spelers aangetrokken deze winter, maar we lijken nog enkele nieuwelingen te mogen verwachten in het Lotto Park. Als Percy Tau vertrekt, zal hij vervangen moeten worden en ook op het middenveld lijkt er nog versterking gezocht te worden. Anderlecht zou zelfs al aan het onderhandelen zijn met RB Salzburg.


Ghanese media melden immers dat Paars-Wit Majeed Ashimeru voor de rest van het seizoen wil huren van de Oostenrijkse kampioen. De 23-jarige Ghanese middenvelder kreeg dit seizoen zijn kans nadat hij de voorbije seizoenen uitgeleend werd aan Austria Lustenau, Wolfsberger AC en St. Gallen. Hij kwam echter nog niet al te vaak aan de bak, met dertien matchen in alle competities samen. Hij was daarin goed voor vijf assists.

Ashimeru bevestigde alvast zelf dat de gesprekken met Anderlecht lopen. "Mijn makelaar is ermee bezig", vertelde hij aan Citi TV. "Maar de deal is nog niet afgerond. De komende dagen zullen we te weten komen wat me te wachten staat. Momenteel vertoef ik bij mijn familie, maar hopelijk weet ik snel of ik naar Anderlecht zal gaan of niet."

UPDATE 05/01

RSC Anderlecht wil Majeed Ashimeru aantrekken, maar de gesprekken met RB Salzburg slepen wat aan. De Oostenrijkse topclub wil de middenvelder gerust uitlenen, maar het is niet zinnens om RSCA zomaar een aankoopoptie te gunnen. RB Salzburg wil volgens Ghanese media 6 miljoen euro vangen als RSCA hem in de zomer wenst aan te kopen.

Toch is het geen slechte zet als Anderlecht dit eventueel zou doen, al moet het proberen wat van de prijs af te doen. Afgelopen zomer slaagde het er bijvoorbeeld helaas niet in om een optie in het contract van Lukas Nmecha op te nemen. Hij speelt de pannen van het dak en zijn waarde stijgt met de maand. Man City is de grote winnaar in deze deal.

LEES OOK: Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

Moet RSCA dit aanvaarden?

Meest recent

Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

2
2
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

21
21
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

7
7
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

332
332
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

118
118
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

117
117
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

54
54
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

65
65
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

39
39
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

68
68
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

472
472
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

111
111
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

263
263
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

38
38
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

530
530
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

248
248
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

133
133
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

72
72
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

376
376
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

336
336
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

110
110
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

217
217
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

271
271
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

232
232

Meer sportnieuws