De financiële situaties van Beerschot en Antwerp ogen niet rooskleurig. Beerschot moet zelfs hun licentie voor eersteklassevoetbal vrezen. Beide clubs stonden open om de financiële put met zwart geld op te vullen, zo onthult
Sport/Voetbalmagazine woensdag.
Enkele maanden geleden deed een reportage van
Panorama over zwart geld veel stof opwaaien. Uit het onderzoek bleek immers dat veel clubs bereid waren om illegale geldmiddelen in hun club te injecteren.
Sport/Voetbalmagazine onthult dat zowel Beerschot als Antwerp in de reportage toehapte op het zwart geld. Bij Beerschot was voorzitter Patrick Vanoppen op de hoogte van de deal, al voerde de preses zelf geen onderhandelingen. Rik De Veirman, de persoon die wel onderhandelde, is ondanks alles nog steeds in dienst bij de Antwerpenaren.
Bij stadsgenoot Antwerp hetzelfde verhaal. De rivaal van Beerschot kampt eveneens met financiële problemen en zocht al tevergeefs meermaals naar een geldschieter. Bij Antwerp probeerde Gunther Hofmans het zwarte geld binnen te halen. Zowel laatstgenoemde als De Veirman wenste niet te reageren op de beschuldigingen.
LEES OOK:
“We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst