Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

door
Club Brugge zet twee vaste krachten op transferlijst

Hoewel er afgelopen weekend nog gevoetbald moest worden, draait de wintermercato bij Club Brugge al op volle toeren. Zo wordt maandag normaal gezien de transfer van Bas Dost volledig afgerond als hij slaagt voor zijn medische proeven. En ook aan uitgaande zijde is er één en ander aan het bewegen.


De komst van Dost betekent namelijk een vrijgeleide voor Michael Krmencik om andere oorden op te zoeken, naar verluidt aast vooral het Turkse Besiktas achter zijn komst. Volgens La Dernière Heure mogen echter ook Siebe Schrijvers en Ethan Horvath beschikken. Nochtans zijn zij al enkele jaren twee vaste krachten in de A-kern, maar hun vooruitzicht op speelminuten bleef in Brugge telkens beperkt. De landskampioen zou dan ook bereid zijn om mee te werken aan hun vertrek.

Horvath kon het destijds niet waarmaken als eerste doelman, maar toonde zich wel een uitstekende tweede keeper. Dit seizoen maakte hij bijvoorbeeld nog indruk op het veld van Zenit Sint-Petersburg. De Amerikaan beseft echter al te goed dat hij in de schaduw van Simon Mignolet zal blijven staan. Mede met oog op zijn kansen bij de nationale ploeg van de VS, lijkt het tijd om naar een club te trekken waar hij wel kans maakt op een vaste plek tussen de palen.

Ook Schrijvers kon zich nooit volledig doorzetten op Jan Breydel. Onder Ivan Leko kwam hij wel nog geregeld in actie, maar sinds Philippe Clement aan het roer staat zakte hij steeds verder weg in de pikorde. Afgelopen weekend viel de Limburger zelfs nog naast de uiteindelijke wedstrijdselectie. Bij Het Nieuwsblad weet men dat er onder meer interesse vanuit eigen land heerst, al zullen de desbetreffende clubs wel aan de voorwaarden moeten voldoen.

LEES OOK: Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Schrijvers heeft nooit voldoende kansen gehad bij Club ...

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

129
129
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

30
30
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

167
167
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

91
91
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

390
390
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

111
111
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

270
270
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

168
168
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

702
702
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

411
411
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

402
402
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

329
329
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

441
441
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

765
765
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

165
165
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

346
346
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

397
397
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

536
536
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

713
713

Meer sportnieuws