Ronny Van Geneugden klaagde zaterdag na het treffen met KV Kortrijk over de grasmat in het Guldensporenstadion. De trainer van OH Leuven zag zijn ploeg op een slecht veld met 0-0 gelijkspelen. Van Geneugden erkent wel dat beide ploegen last hadden van staat van het veld.
"Het is jammer dat we op zo'n veld moesten spelen. Ook niet leuk voor de thuisploeg, die het moet hebben van mooi voetbal", aldus Van Geneugden tegenover
Het Laatste Nieuws. "Tijdens de eerste helft waren we baas. Na de rust zorgde Kortrijk voor het betere spel. De wedstrijd was in evenwicht. Niet alleen qua resultaat."
OHL eindigde de reguliere competitie op de tiende plaats. De formatie van Van Geneugden kan zich op gaan maken voor Play-Off ll. "Voor Play-Off ll zal ik mijn spelers absoluut kunnen opkrikken. Er zijn prijzen te halen. We willen zo goed mogelijk presteren", besluit de 44-jarige coach.
LEES OOK:
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"