Helemaal officieel: Genk bevestigt transfer Maehle

door
Helemaal officieel: Genk bevestigt transfer Maehle

KRC Genk zal komend weekend afscheid nemen van Joakim Maehle, die dan zijn laatste partij voor Genk zal spelen. De Deense rechtsachter trekt naar Atalanta, dat maakt de krant Het Belang van Limburg bekend.

De Belgische herfstkampioen bereikte een akkoord met Atalanta omtrent een transfersom van 11 miljoen euro en met bonussen kan dat nog oplopen tot 15 miljoen euro. Maehle zal bij Atalanta Ruslan Malinovskyi terugvinden. Beiden speelden eerder al samen bij Genk.

Genk maakt bijzonder veel winst op de international. Enkele jaren geleden werd hij voor amper 1,3 miljoen euro aangetrokken en Maehle groeide uit tot één van de beste rechtsachters in de Jupiler Pro League. Genk zal de komende weken een vervanger aantrekken en kijkt daarvoor in het binnen- en buitenland. Voorlopig heeft de club met Daniel Munoz al een zuivere rechtsachter in zijn kern, dus John van den Brom moet zich nog niet al te veel zorgen maken.

UPDATE 22/12

Het Laatste Nieuws weet het nu zeker: Atalanta en KRC Genk hebben de transfer van Joakim Maehle afgerond. De Deense rechtsachter trekt voor 11 miljoen euro naar de Serie A en via allerhande bonussen kan de prijs nog oplopen tot 15 miljoen euro.

Het is enkel nog wachten op de officiële berichten van de twee clubs. Maehle komt zondag voor de laatste keer in actie tegen Waasland-Beveren.

UPDATE 21u
De transfer is nu ook helemaal officieel. KRC Genk heeft het nieuws immers bevestigd op zijn website. "KRC Genk en Atalanta Bergamo zijn tot een volledig akkoord gekomen over de transfer van Joakim Mæhle. De deal is helemaal afgerond", schrijven ze. Na de match tegen Waasland-Beveren nemen de Limburgers afscheid van hun rechtsachter.


LEES OOK: Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Kan Genk zijn vertrek opvangen?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

21
21
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

38
38
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

37
37
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

78
78
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

267
267
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

367
367
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

267
267
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

20
20
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

257
257
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

297
297
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

76
76
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

178
178
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

373
373
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

247
247
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

349
349
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

236
236
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws