Chelsea is niet van plan om Thibaut Courtois voor een paar centen van de hand te doen. De Engelse club heeft Atlético Madrid naar verluidt laten weten dat het circa twintig miljoen euro wil voor de duurste Belgische keeper ooit. Dat maakt de
Daily Star bekend.
Courtois verliet Racing Genk in 2011 voor Chelsea, dat de sluitpost voor negen miljoen euro overnam van de Belgische club. Nog nooit eerder werd er zoveel geld op tafel gelegd voor een doelman van Belgische afkomst. De Belgisch international kwam tot nu toe echter nog niet uit voor Chelsea.
The Blues verhuurden Courtois twee seizoen aan Atlético Madrid.
De Spaanse club liet al meerdere keren weten dat het Courtois graag aan wil trekken. In de zomerse transferperiode zou de club actie ondernemen. Ook Radamel Falcao zou eventueel in de deal betrokken kunnen worden.
LEES OOK:
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak