De partij tussen Zulte Waregem en KAS Eupen werd uitgesteld wegens maar liefst achttien coronagevallen bij de Panda's. Ook STVV-Beerschot zou niet doorgaan.
Volgens journalist Tom Coninx gaat de wedstrijd niet door omdat er bij Beerschot een aantal covidgevallen zijn. De wedstrijd zou normaal gezien dinsdag op Stayen plaatsvinden.
Tot op heden is het nog wachten op een officiële mededeling van één van de twee clubs.
De laatste dagen is het coronavirus terug aan een opmars bezig in België en ook bij
Club Brugge ontbraken er tegen Royal Antwerp FC drie spelers wegens een coronabesmetting.
UPDATE 20u17
Beerschot heeft een officieel bericht gestuurd. "Bij de door de Pro League opgelegde covidtesting van spelers en omkadering van de A-kern zijn elf stalen positief bevonden. Daaronder meer dan zeven stalen van spelers. Conform het protocol heeft Beerschot aan de Pro League het uitstel gevraagd van de wedstrijd STVV-Beerschot van aanstaande dinsdagavond. Beerschot wacht het antwoord van de Pro League af", laat de club weten.
Volgens Het Laatste Nieuws zouden Raphael Holzhauser, Pierre Bourdin, Musashi Suzuki en Dario Van den Buijs alvast bij die spelers behoren
LEES OOK:
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL