TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club eist enorm bedrag, nieuwe middenvelder Standard'

Het seizoen draait inmiddels op volle toeren, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn nu echter al bezig met de voorbereiding op de komende transferperiodes. Bovendien zijn verschillende transfervrije spelers op zoek naar een nieuwe club. VoetbalNieuws vat het belangrijkste nieuws elke dag om 12u samen in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere zou op de verlanglijst van AC Milan staan. Volgens het medium Il Milanista is hij in San Siro slechts het plan-B voor Dominik Szoboszlai (RB Salzburg). Men stelt echter ook dat CDK op de lijstjes staat bij Atalanta, Internazionale en SSC Napoli. Maar het medium benadrukt eveneens dat Club Brugge boter bij de vis wil. Zo zou Blauw-Zwart mikken op minstens 25 miljoen euro, een bedrag dat doorheen het seizoen nog flink kan oplopen. Emmanuel Dennis zou dan weer in beeld zijn bij Galatasaray. Volgens Fotospor heeft coach Fatih Terim het licht voor zijn eventuele transfer alvast op groen gezet.

Joakim Maehle zou komende winter wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Zo blijkt dat Olympique Marseille de komst van de Deen niet heeft opgegeven. In een interview met Téléfoot bevestigde trainer André Villas-Boas dat de rechtsback nog steeds hoog op de verlanglijst staat bij L'OM. Genk mag dus hopen op een winterse miljoenentransfer, al zal het dan wel water bij de wijn moeten doen. "Genk vraagt nog te veel geld, ik denk niet dat het momenteel mogelijk zou zijn", aldus Villas-Boas.

Standard heeft geen geld op overschot en zal creatief op zoek moeten gaan naar versterking. De Rouches denken aan een speler die komende zomer transfervrij is, Fussballtransfers weet immers te melden dat de Luikenaars interesse hebben in Thomas Eisfeld. Dat is een 27-jarige Duitse aanvallende middenvelder die voor VfL Bochum uitkomt. Daar was hij dit seizoen goed voor 7 wedstrijden, maar scoren of een assist leveren lukte nog niet.

RSC Anderlecht gaat een behoorlijk kalme mercato tegemoet. La Capitale weet dat er geen grote inkomende en uitgaande transfers zullen gebeuren. Enkele overbodige pionnen mogen wel weg, maar van de sterkhouders mag er niemand de club verlaten. Tenzij er een transferbedrag à la Jérémy Doku op tafel komt.

BUITENLAND
Zinedine Zidane zou al bezig zijn met winterse versterking bij Real Madrid. Tenminste toch als we BILD mogen geloven. Volgens het Duitse medium heeft Zidane immers telefonisch contact opgenomen met Dominik Szoboszlai. De Hongaarse spelmaker van RB Salzburg geldt als één van de grootste talenten in Europa. Met zijn telefoontje zou Zidane alvast hebben getracht om de speler te overtuigen in januari voor een transfer naar Madrid te kiezen. Al moet er dan wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau. Volgens Mundo Deportivo moet het goudhaantje minstens 25 miljoen euro kosten, allicht zelfs een pak meer.

Volgens Fabrizio Romano gaat Mario Balotelli verrassend aan de slag bij de Italiaanse tweedeklasser Monza. Hij zal er maandag zijn medische testen afleggen en daarna zijn contract tekenen. Balotelli werd ook gelinkt aan Vasco da Gama, maar de Braziliaanse club zou nooit echt een optie geweest zijn.

LEES OOK: 'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

Genk moet Maehle zijn transfer gunnen ...

Meest recent

'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

1
1
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

5
5
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

14
14
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

149
149
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

27
27
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

58
58
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

38
38
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

23
23
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

315
315
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

266
266
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

103
103
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

27
27
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

175
175
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

110
110
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

69
69
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

102
102
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

189
189
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

434
434
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

425
425
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

720
720
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

384
384
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

98
98
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

124
124
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

259
259

Meer sportnieuws