'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

909 stemmen
'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

Charles De Ketelaere leverde woensdag alweer een topprestatie af voor Club Brugge in de Champions League. Tegen Zenit was CDK opnieuw de beste man op het veld, en zorgde hij voor een doelpunt en een onrechtstreekse assist. De strafschop waaruit Vanaken kon scoren, kwam er namelijk na een fout op het Brugse toptalent.

Gezien zijn prestaties in Europa, valt het te bedenken dat er straks een Europese club met naam en faam aan de deur zal komen kloppen bij Club Brugge. Die zullen dan wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen, want ook op transfervlak wil Blauw-Zwart zich gaan spiegelen aan Ajax. En daar wordt een toptalent niet onder de vijftig miljoen euro verkocht. 

Afwachten of Club met De Ketelaere een bedrag van die grootorde zal kunnen opstrijken, al zal dat vermoedelijk toch nog niet voor komende zomer zijn. Het zou namelijk erg verrassen mocht Blauw-Zwart hem al zo snel van de hand doen. Twee redenen dus voor Atalanta & co om elders te zoeken naar gewenste versterking.

Atalanta moet kiezen

En in het geval van de Italianen -  die gezien hun prestaties in de laatste seizoenen toch mogen worden bestempeld als topclub – zouden ze die hebben gevonden bij grote rivaal Anderlecht. Dat in de naam van Yari Verschaeren. Het gerucht gaat namelijk dat onder meer Atalanta al contact opnam met Paars-Wit betreffende een mogelijk overstap van Verschaeren.

Zo tonen de Italianen volgens de geruchten dus interesse in zowel De Ketelaere als Verschaeren, omzeggens de twee grootste Belgische talenten die er rondlopen. Maar gezien beide heren toch veel gelijkaardige kwaliteiten hebben, zal er wellicht een keuze tussen beide moeten volgen. Indien hun interesse al daadwerkelijk concreet is/wordt, lijken ze bij Verschaeren alvast meer kans te maken. Daar is de penibele financiële situatie bij Anderlecht uiteraard niet vreemd aan.

LEES OOK: ‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Wie is het grootste talent?

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

8
8
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

38
38
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

40
40
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

114
114
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

330
330
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

94
94
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

160
160
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

330
330
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

76
76
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

520
520
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

215
215
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

227
227
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

394
394
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

884
884
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

163
163
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

482
482
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

268
268
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

749
749
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

694
694
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

136
136

Meer sportnieuws