'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

909 stemmen
'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

Charles De Ketelaere leverde woensdag alweer een topprestatie af voor Club Brugge in de Champions League. Tegen Zenit was CDK opnieuw de beste man op het veld, en zorgde hij voor een doelpunt en een onrechtstreekse assist. De strafschop waaruit Vanaken kon scoren, kwam er namelijk na een fout op het Brugse toptalent.

Gezien zijn prestaties in Europa, valt het te bedenken dat er straks een Europese club met naam en faam aan de deur zal komen kloppen bij Club Brugge. Die zullen dan wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen, want ook op transfervlak wil Blauw-Zwart zich gaan spiegelen aan Ajax. En daar wordt een toptalent niet onder de vijftig miljoen euro verkocht. 

Afwachten of Club met De Ketelaere een bedrag van die grootorde zal kunnen opstrijken, al zal dat vermoedelijk toch nog niet voor komende zomer zijn. Het zou namelijk erg verrassen mocht Blauw-Zwart hem al zo snel van de hand doen. Twee redenen dus voor Atalanta & co om elders te zoeken naar gewenste versterking.

Atalanta moet kiezen

En in het geval van de Italianen -  die gezien hun prestaties in de laatste seizoenen toch mogen worden bestempeld als topclub – zouden ze die hebben gevonden bij grote rivaal Anderlecht. Dat in de naam van Yari Verschaeren. Het gerucht gaat namelijk dat onder meer Atalanta al contact opnam met Paars-Wit betreffende een mogelijk overstap van Verschaeren.

Zo tonen de Italianen volgens de geruchten dus interesse in zowel De Ketelaere als Verschaeren, omzeggens de twee grootste Belgische talenten die er rondlopen. Maar gezien beide heren toch veel gelijkaardige kwaliteiten hebben, zal er wellicht een keuze tussen beide moeten volgen. Indien hun interesse al daadwerkelijk concreet is/wordt, lijken ze bij Verschaeren alvast meer kans te maken. Daar is de penibele financiële situatie bij Anderlecht uiteraard niet vreemd aan.

LEES OOK: 'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Wie is het grootste talent?

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

39
39
Argentijnse media komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

166
166
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

22
22
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

19
19
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

317
317
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

105
105
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

82
82
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

140
140
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

62
62
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

788
788
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

184
184
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

108
108
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

70
70
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

289
289
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

90
90
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

220
220
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

322
322
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

98
98
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

276
276
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45

Meer sportnieuws