'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

door
'De Ketelaere en Verschaeren in balans bij Italiaanse topclub'

Charles De Ketelaere leverde woensdag alweer een topprestatie af voor Club Brugge in de Champions League. Tegen Zenit was CDK opnieuw de beste man op het veld, en zorgde hij voor een doelpunt en een onrechtstreekse assist. De strafschop waaruit Vanaken kon scoren, kwam er namelijk na een fout op het Brugse toptalent.

Gezien zijn prestaties in Europa, valt het te bedenken dat er straks een Europese club met naam en faam aan de deur zal komen kloppen bij Club Brugge. Die zullen dan wel met de nodige miljoenen over de brug moeten komen, want ook op transfervlak wil Blauw-Zwart zich gaan spiegelen aan Ajax. En daar wordt een toptalent niet onder de vijftig miljoen euro verkocht. 

Afwachten of Club met De Ketelaere een bedrag van die grootorde zal kunnen opstrijken, al zal dat vermoedelijk toch nog niet voor komende zomer zijn. Het zou namelijk erg verrassen mocht Blauw-Zwart hem al zo snel van de hand doen. Twee redenen dus voor Atalanta & co om elders te zoeken naar gewenste versterking.

Atalanta moet kiezen

En in het geval van de Italianen -  die gezien hun prestaties in de laatste seizoenen toch mogen worden bestempeld als topclub – zouden ze die hebben gevonden bij grote rivaal Anderlecht. Dat in de naam van Yari Verschaeren. Het gerucht gaat namelijk dat onder meer Atalanta al contact opnam met Paars-Wit betreffende een mogelijk overstap van Verschaeren.

Zo tonen de Italianen volgens de geruchten dus interesse in zowel De Ketelaere als Verschaeren, omzeggens de twee grootste Belgische talenten die er rondlopen. Maar gezien beide heren toch veel gelijkaardige kwaliteiten hebben, zal er wellicht een keuze tussen beide moeten volgen. Indien hun interesse al daadwerkelijk concreet is/wordt, lijken ze bij Verschaeren alvast meer kans te maken. Daar is de penibele financiële situatie bij Anderlecht uiteraard niet vreemd aan.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Wie is het grootste talent?

Meest recent

'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

11
11
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

59
59
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

35
35
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

43
43
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

625
625
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

159
159
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

241
241
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

97
97
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

86
86
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

344
344
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

132
132
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

178
178
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

528
528
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

31
31
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

232
232
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

182
182
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

97
97
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

196
196
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

435
435
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

159
159
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

243
243

Meer sportnieuws