'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

door
'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

Club Brugge blijft weliswaar op koers voor een Europees voorjaar en ook in de competitie is alles nog mogelijk, maar feit is dat Blauw-Zwart een pak minder dominant voor de dag komt. Coach Philippe Clement doet er nochtans alles aan om oplossingen te vinden. Maar hij zit met één groot gebrek in zijn spelersgroep.


Bij Sport/Voetbalmagazine maakte men een uitgebreide analyse over het parcours dat Clement als trainer tot dusver aflegde. Zo behaalde bij Waasland-Beveren en KRC Genk telkens succes met snelle flankspelers die een actie kunnen maken en daarvoor een doelgerichte (target)spits. Die flankspelers zijn in principe aanwezig bij Blauw-Zwart, al halen ze dit seizoen nog niet hun gewenste vorm. Maar zo'n spits heeft Clement niet ter beschikking. Afgelopen winter werd Michael Krmencik aangetrokken om deze rol op te nemen, de Tsjech blijft echter teleurstellen en lijkt zelfs alweer op weg naar de uitgang.

In de eerste helft van het vorige seizoen werd het gebrek aan een spits nog grotendeels gemaskeerd door de infiltrerende Hans Vanaken. De Gouden Schoen geraakt momenteel echter niet onder stoom, bovendien zijn de tegenstanders hier al op voorbereid. En dus lijkt er in de komende wintermercato bijgestuurd te moeten worden. Het bestuur zou weliswaar van plan zijn om geen al te grote uitgaven te doen, toch heeft het er alles schijn van dat de landskampioen in januari de markt optrekt om Clement van de 'missing-link' te voorzien.

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

Club móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

8
8
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

23
23
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

23
23
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

59
59
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

15
15
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

527
527
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

47
47
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

132
132
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

198
198
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

36
36
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

63
63
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

325
325
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

309
309
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

307
307
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

54
54
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

150
150
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

239
239
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

74
74
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

205
205
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

130
130
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

111
111

Meer sportnieuws