'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

door
'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

Club Brugge blijft weliswaar op koers voor een Europees voorjaar en ook in de competitie is alles nog mogelijk, maar feit is dat Blauw-Zwart een pak minder dominant voor de dag komt. Coach Philippe Clement doet er nochtans alles aan om oplossingen te vinden. Maar hij zit met één groot gebrek in zijn spelersgroep.


Bij Sport/Voetbalmagazine maakte men een uitgebreide analyse over het parcours dat Clement als trainer tot dusver aflegde. Zo behaalde bij Waasland-Beveren en KRC Genk telkens succes met snelle flankspelers die een actie kunnen maken en daarvoor een doelgerichte (target)spits. Die flankspelers zijn in principe aanwezig bij Blauw-Zwart, al halen ze dit seizoen nog niet hun gewenste vorm. Maar zo'n spits heeft Clement niet ter beschikking. Afgelopen winter werd Michael Krmencik aangetrokken om deze rol op te nemen, de Tsjech blijft echter teleurstellen en lijkt zelfs alweer op weg naar de uitgang.

In de eerste helft van het vorige seizoen werd het gebrek aan een spits nog grotendeels gemaskeerd door de infiltrerende Hans Vanaken. De Gouden Schoen geraakt momenteel echter niet onder stoom, bovendien zijn de tegenstanders hier al op voorbereid. En dus lijkt er in de komende wintermercato bijgestuurd te moeten worden. Het bestuur zou weliswaar van plan zijn om geen al te grote uitgaven te doen, toch heeft het er alles schijn van dat de landskampioen in januari de markt optrekt om Clement van de 'missing-link' te voorzien.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Club móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

15
15
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

26
26
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

200
200
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

143
143
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

47
47
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

205
205
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

168
168
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

183
183
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

147
147
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

438
438
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

328
328
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

236
236
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

103
103
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

138
138
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

59
59
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

271
271
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

153
153
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

78
78
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

264
264
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

246
246
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

214
214

Meer sportnieuws