'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

door
'Hulp voor Clement: Club met grote prioriteit transfermarkt op'

Club Brugge blijft weliswaar op koers voor een Europees voorjaar en ook in de competitie is alles nog mogelijk, maar feit is dat Blauw-Zwart een pak minder dominant voor de dag komt. Coach Philippe Clement doet er nochtans alles aan om oplossingen te vinden. Maar hij zit met één groot gebrek in zijn spelersgroep.


Bij Sport/Voetbalmagazine maakte men een uitgebreide analyse over het parcours dat Clement als trainer tot dusver aflegde. Zo behaalde bij Waasland-Beveren en KRC Genk telkens succes met snelle flankspelers die een actie kunnen maken en daarvoor een doelgerichte (target)spits. Die flankspelers zijn in principe aanwezig bij Blauw-Zwart, al halen ze dit seizoen nog niet hun gewenste vorm. Maar zo'n spits heeft Clement niet ter beschikking. Afgelopen winter werd Michael Krmencik aangetrokken om deze rol op te nemen, de Tsjech blijft echter teleurstellen en lijkt zelfs alweer op weg naar de uitgang.

In de eerste helft van het vorige seizoen werd het gebrek aan een spits nog grotendeels gemaskeerd door de infiltrerende Hans Vanaken. De Gouden Schoen geraakt momenteel echter niet onder stoom, bovendien zijn de tegenstanders hier al op voorbereid. En dus lijkt er in de komende wintermercato bijgestuurd te moeten worden. Het bestuur zou weliswaar van plan zijn om geen al te grote uitgaven te doen, toch heeft het er alles schijn van dat de landskampioen in januari de markt optrekt om Clement van de 'missing-link' te voorzien.

LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club móét in januari een extra spits halen ...

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

39
39
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

191
191
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

305
305
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

50
50
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

94
94
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

258
258
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

384
384
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

247
247
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

195
195
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

70
70
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

215
215
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

216
216
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

181
181
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

70
70
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

359
359
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

166
166
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

584
584
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

305
305
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

545
545
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

762
762
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

354
354
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

859
859
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

416
416
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

659
659

Meer sportnieuws