Bergen heeft niet langer problemen met één van zijn tribunes van het Stade Tondreau. Dat heeft de Henegouwse eersteklasser maandag gemeld op de clubwebsite.
Op 19 februari raakte bekend dat de Henegouwers geen licentie voor eerste klasse voor volgend seizoen zouden krijgen als de club voor 11 maart zijn stadion niet zou herstellen. Begin februari moest l'Albert immers de bewuste tribune 3 sluiten omdat de vorst ervoor gezorgd had dat er beton afbrokkelde in de tribune achter het doel. Daardoor raakte Bergen niet meer aan de vereiste minimumcapaciteit.
De stad Bergen heeft intussen de tribune opnieuw hersteld, de veiligheidsdiensten hebben een positief inspectierapport afgeleverd en de burgemeester heeft zijn fiat aan de club gegeven. De bevindingen van brandweer en burgemeester zijn ook aan het licentiedossier toegevoegd. Zaterdag zal de tribune dus gewoon open zijn voor het competitieduel tussen Bergen en Racing Genk.