Royal Antwerp FC kende een wisselvallige zomermercato. Jongens als Jean Butez en Pieter Gerkens toonden zich al, maar de aanwinsten die als laatste kwamen laten tot dusver geen al te beste indruk achter.
Jérémy Gélin speelde bijvoorbeeld zeer matig op
Anderlecht en heeft het bijzonder moeilijk tegen wendbare tegenstanders. Cristian Benavente, Jordan Lukaku en Nana Ampomah bakten er ook nog niet veel van en het is duidelijk dat zij nog tijd nodig hebben na een jaar amper te hebben gespeeld. Ivan Leko predikt geduld.
"Jordan is hier met een hele goede attitude binnen gestapt, maar hij is nog niet de Lukaku van drie jaar geleden. Pas op, dat is normaal, want hij heeft lang niet gespeeld. Jongens als Benavente en Ampomah komen uit een soortgelijke situatie. Zij toonden links en rechts al wel eens een flits, maar dat is nog wat anders dan om de drie dagen op topniveau presteren", zei hij aan Het Laatste Nieuws.
Leko liet ook weten dat Gelin wellicht niet fit geraakt voor de topper tegen Standad.
LEES OOK:
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'
🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu: