RSC
Anderlecht gelooft in Michael Heylen en Frank Acheampong. Beiden maakten de afgelopen maanden met de beloften indruk in de NextGen Series (Heylen) en op de Viareggio Cup (Acheampong). Beiden zijn gelukkig bij paars-wit.
"Ik ben hier nog maar pas maar ik heb het hier enorm naar mijn zin. Het is goed dat ik hier als jongere mag starten en zo de groep leer kennen. Als ik zo verder doe, zal ik meer spelen en zal mijn zelfvertrouwen groeien. Als ik word opgeroepen voor het eerste elftal zal ik dan zo meer kunnen bijbrengen", vertelt de Ghanees op
RSCA TV.
Ook Heylen is tevreden. "In de NextGen Series en Viareggio Cup hebben we veel aandacht gekregen en dat is altijd fijn. Zo voel je je toch een beetje prof. We hebben een jonge kern als belofteploeg en de sfeer is uitstekend."