Ryan Giggs als bondscoach van Wales, volgens Eric Harisson kan dat sprookje in de toekomst weleens werkelijkheid worden. De 39-jarige Giggs staat momenteel onder contract bij Manchester United, waar hij dinsdag zijn duizendste wedstrijd in de hoofdmacht kan spelen. Harisson, voormalig assistent-bondscoach van Wales, sluit niet uit dat Giggs over een aantal jaar keuzeheer is van zijn vaderland.
"Ik sluit niet uit dat Giggs op een gegeven moment aan de slag gaat als bondscoach van Wales", aldus Harisson, die in het verleden ook werkzaam was als jeugdtrainer bij United, tegenover de
BBC. "Hij beschikt over de vereiste trainersdiploma's en wil in het voetbal actief blijven. Ik denk dat hij een goede manager zou zijn, want hij begrijpt het spelletje en spelers zullen tegen hem opkijken."
Voorlopig hangt Giggs zijn voetbalschoenen echter nog niet aan de wilgen. De dertiger verlengde onlangs zijn aflopende contract tot de zomer van 2014. "Ik verwacht dat Sir Alex hem nog een extra jaar aan zal bieden. Giggs heeft het in zich om nog twee jaar op het hoogste niveau te voetballen."
LEES OOK:
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'