Manchester United heeft zaterdag goede zaken gedaan. De Engelse club bleek met 4-0 te sterk voor Norwich City. Ook Chelsea wist zaterdag te winnen. De ploeg van trainer Rafael BenÃtez had aan één doelpunt genoeg om te winnen van West Bromwich Albion.
Manchester United - Norwich City
Manchester United begon vol kracht aan de wedstrijd tegen Norwich City en dat leverde de thuisspelende ploeg een aantal mogelijkheden op. Echt gevaarlijk werd Manchester United echter niet. Na dertig minuten spelen veranderde dat. Wayne Rooney kreeg de kans om een aantal keer uit te halen, maar zag zijn schoten geblokt worden door de verdediging van Norwich City. In de 45e minuut slaagde ploeggenoot Shinji Kagawa er echter wel in om te scoren. Antonio Valencia gaf de bal voor, waarna Robin van Persie de bal verlengde. Kagawa schoot vervolgens de 1-0 binnen. Manchester United ging met een 1-0 voorsprong de rust in.
Ook na rust kwamen
The Red Devils goed uit de startblokken. Rooney kreeg daarbij in de 65e minuut een grote kans, maar hij trof geen doel. Tien minuten later slaagde zijn ploeg daar wel in. Rooney gaf de bal voor aan Kagawa, die zijn tweede doelpunt van de dag binnenwerkte. In de slotfase van de wedstrijd gooide Manchester United het duel op slot. Rooney gaf opnieuw een assist aan Kagawa, die een hattrick achter zijn naam bij mocht schrijven. Luttele minuten later was het feest geheel compleet. Rooney, die eerder al twee assists gaf, kreeg de bal op maat van Danny Welbeck en scoorde het vierde doelpunt. Manchester United zegevierde met 4-0.
Scoreverloop:
1-0 (45') Shinji Kagawa
2-0 (76') Shinji Kagawa
3-0 (87') Shinji Kagawa
4-0 (90') Wayne Rooney
Chelsea - West Bromwich Albion
Chelsea, waar Eden Hazard in de basis startte, bleek gedurende de eerste helft de sterkere partij te zijn. De ploeg creëerde een groot aantal kansen, maar zag die kansen niet resulteren in doelpunten. In de 28e minuut gebeurde dat echter wel. David Luiz kopte de bal naar Demba Ba, die de bal vervolgens binnenschoot. Na dat doelpunt ging Chelsea op zoek naar het tweede doelpunt van de wedstrijd, maar de kansen die gecreëerd werden, resulteerden niet in doelpunten. Chelsea ging met een 1-0 voorsprong aan de thee.
Ook na rust was Chelsea niet van plan om het bij de 1-0 voorsprong te laten. De ploeg van BenÃtez creëerde veel kansen, maar zag de kansen allemaal strandden. Onder andere Frank Lampard en Oscar probeerden te scoren, maar slaagden daar niet in. Chelsea won het duel op Stamford Bridge, waar ruim 40.000 toeschouwers te vinden waren, toch met 1-0.
Overige uitslagen:
Everton - Reading 3-1
Southampton - Queens Park Rangers 1-2
Stoke City - West Ham United 0-1
Sunderland - Fulham 2-2
Swansea City - Newcastle United 1-0
LEES OOK:
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'