Cristiano Ronaldo is blij met het feit dat zijn team dinsdagavond met 1-3 heeft gewonnen van FC Barcelona. De aanvaller van Real Madrid is van mening dat dat zorgt voor zelfvertrouwen voor de returnwedstrijd tegen Manchester United. De heenwedstrijd werd met 1-1 gelijkgespeeld.
"Dit geeft ons veel vertrouwen voor de returnwedstrijd in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester United", vertelde de Portugees vol trots. "Van de eerste tot de laatste minuut speelden we goed. We streden voor elke bal. Iedereen vindt het leuk om in Camp Nou te spelen."
Komend weekend moet Real Madrid het in Camp Nou opnieuw opnemen tegen FC Barcelona. Dan spelen beide ploegen een competitiewedstrijd. "De competitie is nu even minder belangrijk vanwege de grote achterstand die we hebben, maar we zullen er alles aan doen om alle resterende wedstrijden te winnen", besloot Ronaldo.
LEES OOK:
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'