Joos verklaart 'rel' tussen Bölöni en Yaremchuk

door
Joos verklaart 'rel' tussen Bölöni en Yaremchuk

AA Gent wist afgelopen weekend zijn eerste punten te rapen, maar desondanks was hiet niet allemaal pijs en vree bij de Buffalo’s na afloop. Zo haalde Yaremchuk flink uit naar coach Laszlö Bölöni.

De Oekraïner was helemaal niet tevreden met de tactiek van Bölöni en liet dit ook blijken na afloop. Daar kon de Roemeense oefenmeester uiteraard niet mee lachen, die doodleuk stelde dat hij dan maar moest vertrekken indien hij zich niet kan vinden in zijn plannen.

Ook bij Extra Time kwamen ze terug op het dispuut. Filip Joos meent een verklaring te weten voor het ongenoegen van de spits: “De samenwerking met Kleindienst stond ook nog niet op punt. Dat hij dan zelf gewisseld werd, is bizar, omdat hij best goed speelde."

Vooral dat laatste zou Yaremchuk tegen de borst hebben gestoot, denkt Joos: "Dat speelt wel mee, denk ik. Dat hij het gevoel heeft "die coach heeft het niet voor mij". En als speler voel je dat heel snel. Of denk je dat heel snel te voelen."

Wesley Sonck minimaliseerde het voorval dan weer:  "Ik vind er niet zoveel fout aan, maar ik ben het er wel mee eens dat het eerst binnenskamers moet gezegd worden. Ik was vroeger misschien zelf zo iemand, maar dan liep ik de dag nadien wel tegen de muur."

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Zit Yaremchuk met een probleem?

Meest recent

Cristiano Ronaldo huivert bij angstaanjagend schandaal

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

3
3
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

9
9
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

14
14
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

338
338
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

82
82
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

214
214
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

209
209
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

73
73
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

101
101
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

148
148
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

105
105
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

473
473
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

180
180
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

247
247
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

108
108
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

594
594
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

649
649
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

291
291
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

674
674
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

89
89
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

77
77
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

77
77
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

259
259
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

81
81

Meer sportnieuws