Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

door
Beerschot laat Club verweesd achter na zege in duel der kampioenen

Wat een prestatie van Beerschot, na de zes op zes ging het nu ook winnen op bezoek bij landskampioen Club Brugge. De Mannekes pakken zo negen op negen en tonen zich de sterkste in het duel der landskampioenen. Club Brugge moet zich dringend bezinnen en leed nu al zijn derde nederlaag in vier duels.

Club Brugge begon matig aan het nieuwe seizoen met verlies in de bekerfinale en een nederlaag op de eerste speeldag tegen Charleroi. Vorig weekend herstelde Blauw-Zwart zich wel prima met een duidelijke zege op het veld van Eupen. Clement moest het vandaag doen zonder onder meer Deli, Balanta depanneerde vanachter. Bij promovendus Beerschot liep alles voorlopig gesmeerd, de Mannekes hadden voorlopig nog het maximum van de punten en gingen op zoek naar een nieuwe stunt.
Holzhauser is voorlopig opnieuw de held van Beerschot
Na goed vijf minuten spelen kreeg de thuisploeg een eerste kans: Sobol met een hard voorzet-schot dat door Vanhamel gepareerd werd. Aan de overzijde probeerde Noubissi het met een verre lob, de bal ging nog een eindje naast. De bezoekers deden prima mee in de openingsfase en een paar minuten later vloog een afgeweken schot van Noubissi pardoes tegen de paal. Halfweg de eerste periode stak ook Club Brugge nog eens de neus aan het venster met kansen voor Balanta en Vormer, hun pogingen waren echter niet gekadreerd. Op het halfuur kwam Beerschot verrassend op voorsprong, na balverlies op het middenveld werd Holzhauser met één pas alleen voor Mignolet gezet en de Oostenrijker toonde zijn prima vorm door de 0-1 in doel te punteren. De landskampioen gaf opnieuw een makke indruk en slaagde er nadien nauwelijks in om doelgevaar te creëren. Halfweg stonden de bezoekers niet onverdiend op een 0-1 voorsprong.

Holzhauser schittert opnieuw en brengt Beerschot verrassend op voorsprong.
Goede vorm ontbreekt volledig bij Club tegen strijdend Beerschot
Club ging na de rust op zoek naar de gelijkmaker en creëerde ook het eerste gevaar: Vanaken kon met een lage schuiver doelman Vanhamel niet verrassen. Even later had Blauw-Zwart pech dat een driedubbele kans elke keer vakkundig werd afgeblokt door een bezoekende verdediger. De thuisploeg bleef nu wel op de deur beuken en Beerschot kreunde maar barstte voorlopig niet onder de druk. Op een kwartier van het einde kwam Dom dan weer een voet tekort om een uitstekende vrije trap van Holzhauser in doel te verlengen. Op tien minuten van het einde pakte Vanhamel uit met een prachtige parade op een schot van Balanta en in de rebound hield hij de Mannekes opnieuw recht. Dat deed de bezoekende doelman in de slotfase nog twee maal op een dubbele poging van Krmencik. In de blessuretijd kreeg Club nog een vrije trap op een ideale plaats maar in de lijn van zijn wedstrijd krulde Vormer de bal heel zwak in de handen van Vanhamel. Zo pakt Club een zwakke drie op negen, Beerschot komt samen met Charleroi aan kop van de Jupiler Pro League. Losada en co verrassen zo voorlopig iedereen.
Scoreverloop:
0-1 (28') Holzhauser

LEES OOK: Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Verdiende Beerschot deze zege?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

3
3
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

16
16
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

27
27
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

75
75
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

114
114
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

142
142
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

50
50
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

354
354
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

325
325
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

763
763
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

241
241
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

416
416
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

234
234
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

936
936
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

313
313
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

377
377
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

214
214
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

647
647
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws