Eupen verloor vrijdagavond in eigen huis met 1-4 van
Club Brugge. Albert Cartier, trainer van de Belgische laagvlieger, was erg boos en teleurgesteld in de prestatie van zijn ploeg. "Ik ben teleurgesteld door de uitslag."
"Maar ik was ook erg kwaad dat we Club Brugge zo eenvoudig lieten scoren", blikt Cartier terug op het competitieduel. De oefenmeester denkt dat zijn ploeg een stukje volwassenheid miste tegen de equipe van trainer Adrie Koster. "Het ontbrak ons aan maturiteit met onze gemiddelde leeftijd van 22 jaar tegen een toch wel ervaren en leep Brugge. We kunnen het houden op jeugdige onbezonnenheid van onze kant, maar dat moet er toch stilaan uit."
De huidige nummer dertien van de
Jupiler Pro League moet volgende week aantreden tegen Lokeren. Een nieuwe kans voor Eupen om punten te pakken. "Gelukkig hebben we nu een week de tijd om ons vizier te richten op Lokeren", besloot Cartier.