'Standard nadert akkoord: sterkhouder dicht bij vertrek'

306 stemmen
'Standard nadert akkoord: sterkhouder dicht bij vertrek'

Standard gaat wellicht afscheid nemen van één van hun sterkhouders van vorig seizoen. Torino en Atalanta willen Mergim Vojvoda naar de Serie A halen en ze hebben volgens La Capitale de gesprekken met Standard opgestart. Daar lonken ze naar een mooie som geld.


Standard zou namelijk 6 miljoen euro willen, maar moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan Moeskroen. Het lijkt vooral Atalanta menens om Vojvoda binnen te halen. Sportitalia meldt nu ook dat de huidige nummer drie in de Serie A van de rechtsachter van Standard één van zijn belangrijkste doelwitten voor deze zomer gemaakt heeft. Technisch directeur Sartori kwam de Kosovaar alvast hoogstpersoonlijk scouten in de vriendschappelijke match van de Rouches tegen OGC Nice.

UPDATE16/08
Het heeft er alle schijn van dat Vojvoda zijn carrière in de Serie A gaat voortzetten. Zo melden onder meer L'Avenir en Het Belang van Limburg dat een akkoord op clubniveau in de maak is. Maandag zou er een nieuwe onderhandelronde tussen Atalanta en Standard op het programma staan. De kans is groot dat er dan een overeenkomst uit de bus zal komen. Vooralsnog zit Vojvoda in de selectie voor de wedstrijd van maandagavond tegen Waasland-Beveren, maar dat kan dus nog veranderen.

LEES OOK: ‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Indien het voor de prijzen wil spelen, moet Standard versterking halen ...

Meest recent

'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

42
42
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

11
11
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

18
18
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

39
39
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

36
36
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

103
103
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

389
389
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

350
350
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

319
319
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

261
261
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

76
76
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

196
196
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

75
75
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

77
77
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

125
125
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

77
77
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

133
133
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

94
94
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

310
310
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

88
88
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

128
128
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

848
848
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

500
500

Meer sportnieuws