Dinsdag verlengde oefenmeester Enzo Scifo zijn contract als hoofdtrainer al met twee seizoenen. Woensdag in de loop van de namiddag verlengde ook zijn assistent Geert Broeckaert zijn contract met twee jaar.
Broeckaert zette woensdag zijn handtekening onder een contract tot eind juni 2015 bij de Waalse eersteklasser. Samen met Scifo is Broeckaert mede verantwoordelijk voor de goede resultaten van Bergen dit seizoen. Bergen staat momenteel samen met KV Kortrijk en KV Mechelen op een knappe gedeelde zevende plaats in het klassement.
De hulpcoach is blij met het vertrouwen dat de club in hem uitspreekt. "Ik wil hier zo lang mogelijk blijven. Het doet mij veel plezier te zien dat mijn werk zo wordt gewaardeerd door de clubdirectie", vertelt Broeckaert.