'Ajax richt zijn pijlen op oud doelwit van Club Brugge'

door
'Ajax richt zijn pijlen op oud doelwit van Club Brugge'

Ajax komt in zijn zoektocht naar versterkingen regelmatig eens in het vaarwater van Belgische clubs. Zo haalde het al Mohammed Kudus binnen, die ook op de radar van AA Gent en KRC Genk stond. En nu zouden de Amsterdammers ook hun pijlen richten op een oud doelwit van Club Brugge.


In januari had Club naast Adolfo Gaich nog een jonge Argentijn op het oog. Ze zouden toen ook Fausto Vera een aanbieding gedaan hebben. Tot een transfer van de 20-jarige middenvelder van Argentinos Juniors kwam het uiteindelijk niet, onder meer omdat Vera een dure vogel is. Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt op 9 miljoen euro geschat.

Ajax heeft de Argentijnse jeugdinternational nu op het oog. Fernando Batista, bondscoach van de Argentijnse U23, bevestigde op de lokale radio dat de Nederlandse topclub Vera deze week kwam scouten. Hij maakte ook melding van verschillende andere buitenlandse clubs, al noemde hij daarbij geen verdere namen.

LEES OOK: Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Moet Club nog eens een poging wagen?

Meest recent

'Mourinho maakt cirkel rond met straffe comeback'

Eind augustus werd José Mourinho ontslagen bij Fenerbahçe, nadat hij er niet in ...

8
8
'Trossard krijgt na glansrol belangrijke toekomstboodschap'

Leandro Trossard liet dinsdagavond nog eens zien van goudwaarde te zijn voor Arsenal. Samen met ...

31
31
Verheyen breekt stilzwijgen over pikante fase in zijn leven

Voormalig Rode Duivel Gert Verheyen staat al jaren bekend als een nuchtere analist, een man met ...

55
55
Dé meest verrassende Belg in CL: "We willen stunten"

Dinsdag werd de league phase van het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Bommetje bij Club, Genk haalt oude bekende'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

177
177
Hayen krijgt vlak voor AS Monaco cruciaal blessurenieuws

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart wil het ...

273
273
Real Madrid – Marseille zindert na: “Een grote schande!”

De Champions Leage-clash tegen Real Madrid en Olympique Marseille was er één om duimen ...

167
167
'Straffe Belgische comeback Philippe Clement'

Philippe Clement kende in België grote successen bij Club Brugge, maar in het buitenland ging ...

373
373
Bosz snoeihard na pijnlijke nederlaag tegen Union SG

Union SG zorgde voor een grote stunt door PSV met 1-3 te verslaan in eigen huis. De Nederlandse ...

166
166
"Terugkeer naar Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht haalde met Lucas Biglia en Yves Vanderhaeghe twee oude bekenden terug naar het Lotto ...

423
423
Van Gaal doet Nederland daveren met schokkende onthulling

Louis van Gaal mag dan al jaren geleden gestopt zijn als trainer, zijn naam blijft geregeld opduiken ...

113
113
Benjamin Mendy verrast compleet met nieuwe transfer

Sinds de verkrachtingszaak rondom Benjamin Mendy en zijn gedwongen vertrek bij Manchester City, gaat ...

31
31
Boeckx doet boekje open: dé reden voor 'Mignolet-breuk'

Simon Mignolet staat morgen onder de lat tegen AS Monaco. 'Big Si' stond er dit seizoen altijd in de ...

708
708
Kompany luidt alarmbel: "Het verschil is veel te groot"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. De troepen van Vincent Kompany wonnen de ...

146
146
STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

STVV kende een goede mercato. Sportief en financieel leverde sportief directeur André Pinto ...

56
56
'Mourinho zorgt voor trainersbom vlak na UCL-afgang'

De eerste speelavond van de Champions League heeft enkele opvallende resultaten opgeleverd. Naast de ...

94
94
Club of Monaco? Clement plakt percentage op Brugse kansen

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

287
287
Rode Duivel grote verliezer na eerste Champions League-avond

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

166
166
Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

214
214
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

497
497
"Vruchteloze zoektocht"- grote wijziging bij Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

772
772
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

389
389
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

764
764
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

647
647
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

320
320

Meer sportnieuws