TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat stevig toe, Real wil uitpakken'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De soap rond Adolfo Gaich blijft maar duren. Maandag werd een streep getrokken onder zijn transfer naar CSKA Moskou door het uitblijven van een akkoord. Zijn makelaars zouden nu terug openstaan voor aanbiedingen van andere Europese clubs, zoals Club Brugge. Het is echter niet duidelijk of Blauw-Zwart nog zin heeft om in dit spelletje mee te gaan. Bovendien zou zijn management eerder op ploegen in Spanje en Italië mikken. Indien club naast Gaich grijpt, haalt het normaal gezien elders een nieuwe spits. Ruud Vormer liet dan weer verstaan dat hij zijn carrière in Brugge wil afsluiten.

RSC Anderlecht rondde de terugkeer van Derrick Lukassen af, die een seizoen extra gehuurd werd van PSV Eindhoven. En volgens La Dernière Heure is ook de overgang van Bogdan Mykhaylichenko helemaal rond. RSCA zou zo'n 500.000 euro betalen voor de 23-jarige linksback. Argentijnse bronnen meldden dan weer dat RSCA een voorstel deed aan Lucas Biglia, maar dat lijkt onwaarschijnlijk. De club liet verder weten dat een ruildeal tussen Omar Govea en Pieter Gerkens niet aan de orde is.

Met Alireza Beiranvand heeft Antwerp FC eindelijk zijn extra doelman beet. De Iraniër is inmiddels geland in ons land. Hij zal wel enkele dagen in quarantaine moeten blijven alvorens zijn medische proeven afgelegd kunnen worden. Indien achter de rug zijn, tekent de international allicht een meerjarig contract en kan hij de concurrentiestrijd met Jean Butez aangaan.

Nordin Jackers lijkt KRC Genk definitief te gaan inruilen voor een eersteklasser. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er verregaande gesprekken worden gevoerd met KV Oostende. De Kustploeg is volop aan het bouwen aan een nieuw team en heeft onder meer nog een doelman nodig. Ook Cercle zou op de loer liggen. Daarnaast zou Genk ook afscheid nemen van Zinho Gano, die volgens de geruchtenmolen op weg is naar KV Mechelen.

STVV kan nog de nodige versterking gebruiken en de Kanaries zijn momenteel op stage in Horst in Nederland. Daar testen ze een opvallende speler. Het Belang van Limburg weet dat Sandy Walsh een kans krijgt om trainer Kevin Muscat te overtuigen. De Nederlander is een vrije speler nadat zijn avontuur bij Zulte Waregem ten einde liep.

De onderhandelingen tussen Zulte Waregem en Laurens De Bock sleepten enige tijd aan, maar volgens Het Nieuwsblad is er nu toch schot in de zaak gekomen. De oud-linksachter van Club Brugge heeft bij Leeds geen toekomst meer en mag dus vertrekken. Essevee wil de transfer van De Bock eerstdaags afronden.

Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Cercle Brugge op een akkoord met stadsgenoot Club Brugge over de definitieve transfer van Guillaume Hubert. De doelman werd vorige seizoen al gehuurd en Cercle zou hem nu permanent willen overnemen. Maar momenteel zou het prijskaartje wat duur uitvallen. Zoals gezegd vormt Jackers een alternatief.

Buitenlandse media weten dat Moeskroen concrete interesse heeft in Matias Silvestre, een 35-jarige centrale verdediger die zonder club zit. Zijn laatste avontuur was bij Livorno, eerder speelde de Argentijn ook voor Internazionale en AC Milan.

BUITENLAND
Real Madrid blijft hoog inzetten op de komst van Kylian Mbappé. Deze zomer mag dan wel nog te vroeg zijn, maar volgens Marca rekenen ze er bij Los Blancos op dat de Fransman volgend jaar de overstap maakt. Loze woorden zijn dat alvast niet: Mbappé is nu 21 jaar oud en ligt tot medio 2022 vast in het Parc des Princes. De superster van PSG zou wel zo'n 180 miljoen euro moeten kosten.

Volgens La Gazzetta dello Sport hebben het bestuur van Inter en Barcelona afgesproken om na het seizoen de onderhandelingen omtrent Lautaro Martinez pas opnieuw te starten. Beide clubs zijn zowel in eigen land als Europees nog actief en willen eerst die opdrachten tot een goed einde brengen. Volgens de krant zou Internazionale enkele spelers plus een geldbedrag willen ontvangen voor het Argentijns goudhaantje.

Chelsea FC zou opnieuw stevig willen uitpakken. Zo stelt The Mirror dat de Londense club zich wil versterken met Jan Oblak. De sluitpost van Atlético Madrid zou met rood zijn omcirkeld als opvolger van Kepa Arrizabalaga. Volgens het Britse medium zal Chelsea geen meer dan 100 miljoen euro presenteren aan Atlético, maar hoopt men een akkoord te bereiken door ruilspelers in de deal te betrekken.

Liverpool FC heeft een uitstekend seizoen achter de rug en pakte met overwacht de Engelse titel, voor het eerst in 30 jaar tijd. Ondanks dat succes dreigen toch enkele spelers te vertrekken op Anfield. Onder andere Dejan Lovren zou mogen beschikken. Volgens Goal zijn verschillende clubs geïnteresseerd in de centrale verdediger, waaronder twee competitiegenoten. Ook Zenit Sint-Petersburg en AS Roma worden genoemd.

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Denkt u dat Mbappe volgend seizoen bij Real speelt?

Meest recent

Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

19
19
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

24
24
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

113
113
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

56
56
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

363
363
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

259
259
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

80
80
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

378
378
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

398
398
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

673
673
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

134
134
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

101
101
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

125
125
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

159
159
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

189
189
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

237
237
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

87
87
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

538
538
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

463
463
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

927
927
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

371
371
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

496
496

Meer sportnieuws