Denis Odoi meent dat RSC
Anderlecht blij moet zijn met puntendeling tegen Standard.
Paars-Wit stevende zondag op eigen veld af op een nederlaag, maar in extremis bezorgde Guillaume Gillet zijn ploeg alsnog een punt.
"Gezien de omstandigheden valt het resultaat nog mee", zegt Odoi. "We begonnen uitstekend aan de wedstrijd maar maakten het onszelf moeilijk door stommiteiten. Matchen tussen Anderlecht en Standard zijn altijd spectaculair. De toeschouwers zullen wel genoten hebben, maar voor ons was het door die twee rode kaarten toch minder."
"Na de 1-2 waren we de betere ploeg met veel druk naar voor. We hebben een pak corners en stilstaande fases afgedwongen, zonder dat er echt kansen uit voortkwamen. Standard heeft een goede wedstrijd gespeeld, maar de gelijkmaker was wel verdiend."
Odoi was verantwoordelijk voor de assist bij de gelijkmaker. "Het voelt goed aan om de assist te leveren, anders was er opnieuw kritiek geweest op mijn prestatie", meent de verdediger. "Bij de vrije trap keek ik rond, maar niemand maakte aanstalten om te trappen. Dus heb ik het maar gedaan. Ik dacht eerst binnenkant voet te trappen, maar heb het dan toch met de wreef gegeven."
LEES OOK:
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"