Tim Krul is verheugd met de verrichtingen van Newcastle United op de transfermarkt. De Engelse formatie versterkte zich deze maand reeds met een vijftal Fransmannen, te weten Mathieu Debuchy, Mapou Yanga-Mbiwa, Yoan Gouffran, Massadio Haïdara and Moussa Sissoko. Krul is blij met de extra concurrentie in het team.
"De eigenaar en de voorzitter hebben woord gehouden. Vijf nieuwe spelers is meer dan ik verwachtte", zegt de Nederlandse sluitpost. "Dit geeft de club een gigantische boost. De extra concurrentie zorgt ervoor dat iedereen nog harder moet werken om zijn plaats te behouden. Dat heb je nodig bij een club als Newcastle United."
Newcastle hoopt met het Franse kwintet spoedig afstand te nemen van de onderste plaatsen in de Premier League. "Iedereen zegt dat wij te groot zijn voor de strijd tegen degradatie, maar dat zijn we niet. We zijn verwikkeld in die strijd en we moeten er zo snel mogelijk uit geraken", besluit Krul, die met Newcastle momenteel de zestiende plaats in de
Engelse competitie bezet.
LEES OOK:
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'