Genk wrijft zich in de handen: "Doet pijn hem te laten gaan"

door
Genk wrijft zich in de handen:

Bij KRC Genk wordt een relatief kalme transferperiode verwacht. Op enkele uitzonderingen na moeten de Limburgers in staat zijn hun belangrijkste spelers te houden en verder zullen enkele gerichte aanwinsten worden aangetrokken. Coach Hannes Wolf kreeg er in ieder geval al een extra flankspeler bij.


Zo keert Edon Zhegrova terug na een uitleenbeurt van anderhalf seizoen aan FC Basel. De Kossovaarse aanvaller deed het nochtans erg goed in Zwitserland, maar de club besloot de aankoopoptie van 3.5 miljoen euro niet te lichten. Dat was nochtans de bedoeling, zo bevestigde voorzitter Bernhard Burgener bij Tele Basel. De coronacrisis gooide echter roet in het eten. "Natuurlijk doet het pijn om hem te laten gaan, we hadden hem heel graag gehouden. Maar we moesten de club beschermen. We hebben 200 werknemers in dienst en dus dragen we een grote verantwoordelijkheid", aldus Burgener.

Voor Genk kwam het in ieder geval niet slecht uit. Zhegrova is nog maar 21 jaar en heeft zeker het potentieel om een meerwaarde te worden voor Racing. Maar de club kan hem ook proberen te verkopen. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat zijn situatie vanuit de Premier League gevolgd wordt. En indien hij wordt verkocht, zal dat naar alle waarschijnlijkheid voor een hoger bedrag dan 3.5 miljoen euro zijn. De Limburgers wrijven zich dus in de handen.

LEES OOK: Waarom Zhegrova een gouden aanwinst kan worden voor Genk

LEES OOK: Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

Zhegrova moet een nieuwe kans krijgen bij Genk ...

Meest recent

Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

51
51
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

95
95
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

70
70
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

38
38
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

0
0
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

320
320
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

225
225
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

78
78
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

45
45
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

76
76
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

245
245
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

105
105
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

120
120
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

273
273
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

145
145
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

550
550
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

537
537
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

505
505
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

241
241
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

436
436
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

362
362
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

230
230
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

1227
1227
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

89
89
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

34
34

Meer sportnieuws