Genk wrijft zich in de handen: "Doet pijn hem te laten gaan"

door
Genk wrijft zich in de handen:

Bij KRC Genk wordt een relatief kalme transferperiode verwacht. Op enkele uitzonderingen na moeten de Limburgers in staat zijn hun belangrijkste spelers te houden en verder zullen enkele gerichte aanwinsten worden aangetrokken. Coach Hannes Wolf kreeg er in ieder geval al een extra flankspeler bij.


Zo keert Edon Zhegrova terug na een uitleenbeurt van anderhalf seizoen aan FC Basel. De Kossovaarse aanvaller deed het nochtans erg goed in Zwitserland, maar de club besloot de aankoopoptie van 3.5 miljoen euro niet te lichten. Dat was nochtans de bedoeling, zo bevestigde voorzitter Bernhard Burgener bij Tele Basel. De coronacrisis gooide echter roet in het eten. "Natuurlijk doet het pijn om hem te laten gaan, we hadden hem heel graag gehouden. Maar we moesten de club beschermen. We hebben 200 werknemers in dienst en dus dragen we een grote verantwoordelijkheid", aldus Burgener.

Voor Genk kwam het in ieder geval niet slecht uit. Zhegrova is nog maar 21 jaar en heeft zeker het potentieel om een meerwaarde te worden voor Racing. Maar de club kan hem ook proberen te verkopen. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat zijn situatie vanuit de Premier League gevolgd wordt. En indien hij wordt verkocht, zal dat naar alle waarschijnlijkheid voor een hoger bedrag dan 3.5 miljoen euro zijn. De Limburgers wrijven zich dus in de handen.

LEES OOK: Waarom Zhegrova een gouden aanwinst kan worden voor Genk

LEES OOK: El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zhegrova moet een nieuwe kans krijgen bij Genk ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

48
48
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

17
17
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

141
141
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

19
19
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

86
86
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

157
157
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

55
55
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

67
67
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

13
13
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

384
384
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

418
418
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

209
209
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

100
100
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

273
273
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

533
533
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

174
174
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

444
444
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

237
237
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

218
218
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

160
160
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

272
272
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

241
241
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

384
384
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

146
146

Meer sportnieuws